Terim: "Galatasaraylılara izah edeceğim, Ocak'ta neler olacak..." - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Galatasaraylılara izah edeceğim, Ocak'ta neler olacak..."

Rui vitoria gelsin bak nasil canavar takim kuruyor

Çare karl-Heinz Feldkamp bu çok açık.

karl-heinz-feldkamp-140903.jpg

Gerçekten bazen ben mi çok karamsarım, siz mi çok hayalperestsiniz diye düşünüyorum.2 bek, 2 kanat,1 stoper nasıl değişecek devre arasında ? 15 yabancı var.1 tanesi kadro dışı kaldı, parasını alıyor. Böyle bişey yapman için 5 yabancı göndermen lazım. Türk birilerini alamayacağımıza göre, Mariano ve nagatomo ile feshetmemiz şart.Kalan yarım sezonluk paralarını vermek şartıyla tabiki kimse bizde kuruşunu bırakmaz.Aynı şekilde donk ilede feshedip yarım sezonunu veririz. Kanatlardan feg ve babel’i katar,abd,arabistana filan 3-5 m€ satmamız lazım ben bunuda kısıtlı sürede yapamayız diyorum ama hadi yaptık diyelim. Hangi parayla fişek gibi 2 kanat, 2 bek, 1 stoper alıcaz? Bunların uyum süreci? Kiralık desen takım kiralık ordusumu olacak? Zor işler zor. Ben feg yada babelden biri ve belhanda satılıp, 2 hızlı adam gelse bayram ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte bunun bir kısmını sezon başı yapacaktık.gerekirsede devre arası diğer eksikleri hallederdik.
Ama başımızdakiler her zamanki gibi beceriksizliklerini gösterdiler.

Kesinlikle katılıyorum.Zor bir iş.
Ama imkansızda değil.
Yeterki çalışmalar başlasın.
Bu mevkiler haricinde hiçbir oyuncu sırf almak için alınmasın.sadece ilk 11 de bu mevkilere oyuncu alınsın.çorba yapmaya kesinlikle gerek yok.
Eksikler çok net belli.
Hadi diyelim marcaoda kalsın..
Ama hem beklere hem kanatlara ne yapıp ne edip 4 tane hızlı kaliteli adamlar almalıyız.
Aksi taktirde kesinlikle şampiyon olamayız.

Senin dediğin gibi 2 tane adam bizi çok zor kurtarır.

ocakta gerekirse tüm takım kiralıklardan oluşsun yeterki şu topu aldığımızda ÇAMURA SAPLANMIŞ ARABA görüntüsünü üzerimizden bir defedelim.

Bu yaşıma geldim hocanın daha taraftara herşeyi net olarak açıkladığı anlattığı bir tek program toplantı dahi hatırlamıyorum bu söylemlern amacı farklı

Yahu, utanmadan hala ocak diyor, gecen sezon devre arasi, sezon sonu dedi.

Sag bek'e Bellerin
Sol bek'e Alex Sandro
Sol acik Sane
Orta saha Kevin de Bruyne

Falan mi alalim kardesim? daha kac transfer istiyorsun da bu takim oynasin diye? ayip be.

Terim en ideal kadro istiyorsa guzel futbol oynamak icin, gercekten cok isimiz var.

çalışmıyoruz, çalışmıyoruz, çalışmıyoruz. olayın özeti bu. bu takım temmuz ayından beri idman yapıyor dimi, birkaç tanesi hariç beraber antremana çıkıyor bu oyuncular, temmuzdan beri belkide 15-20 tane maç yaptık hangi maçta bu takımın gelecekteki oyun planıyla ilgili bir görüşünüz yada öngörünüz oldu. yada hangi maçta işte bu benim takımım diyebildiniz. hangi maçta canını dişine takan, sonuna kadar mücadele eden futbolcular gördünüz? ben söyleyeyim mi kocaman bir hiç. peki bu takımın antrenörü kim? cevap; Fatih hoca. kusura bakma hocam sen antrenörlüğü bırakmışsın artık, başka işlerle ilgilenmekten saha içine giremiyorsun. o zaman müsade et, efsanemiz olarak kal, hatta buyur başımıza futbol şube sorumlusu falan ol ama saha içi işleriyle sen ilgilenme hocam. yoksa bu takım bırak ocağı, 3 senede düzelmez, ben inancımı kaybettim. şampiyon olsak dahi senin oynattığın ucube futbolu istemiyorum. çünkü avrupada sürünüyoruz bu futbolla.

Üst Alt