Terim ile Albayrak, Basın Toplantısı Sonrası Antrenmanda Tartıştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim ile Albayrak, Basın Toplantısı Sonrası Antrenmanda Tartıştı!

b124a5a9-916d-4058-95df-558b4cc6b014-512x384.jpg

Porto maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fatih Terim, maç öncesi son antrenmanda 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile tartışırken görüntülendi.

Basın toplantısında Fatih Terim, ''Koca Galatasaray takımı Gomis'in yerine 2 oyuncu alma niyeti olmasa Gomis'i verir mi? 1 değil 2 oyuncu alacağız denildiği için biz de satışına onay verdik'' sözlerini kullanmıştı.

GSC Haber

AA: Hoca sen bizi taca attin!

FT: Sana noluyor! Daha forvet bulamiyorsunuz gelip taraftar bana mi sovsun?

AA: Ama hoca!?!...

FT: Yuru git transfer yap asabimi da bozma!

dediler medyaya gore sonra da gulusup baristilar. :sneaky:

Şu futbolda dönen milyon euro paralar olmasa bu heriflerin yüzü asla gülmezdi. Buradaki arkadaşlar kadar bile Galatasaray sevdalısı olduklarını düşünmüyorum.

Para ve mevkii şuan ki düzenin olmazsa olmazı. Albayrakmış Aysalmış Terimmiş Cengizmiş.

FOSSSSSSSSSSSSSSS takımın menfaatini düşündüklerini sanmıyorum.

Yeni bir gündem değiştirip hedef saptırma taktiği.

Şu futbolda dönen milyon euro paralar olmasa bu heriflerin yüzü asla gülmezdi. Buradaki arkadaşlar kadar bile Galatasaray sevdalısı olduklarını düşünmüyorum.

Para ve mevkii şuan ki düzenin olmazsa olmazı. Albayrakmış Aysalmış Terimmiş Cengizmiş.

FOSSSSSSSSSSSSSSS takımın menfaatini düşündüklerini sanmıyorum.
Saçmalamayın. Başka kişileri örnek verseniz neyse.

images

Her ne kadar siyasi yönünden dolayı pek hazetmesemde bu adamda senden benden büyük Galatasaraylıdır.

element uydurupta şu şöyleymiş bu böyleymiş diye yazıp durmayın. İddaa ediyorum bu iki adamda senden daha çok Galatasaraylıdır.

Üst Alt