Terim: "Rangers'ı Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Ligi rakibi olarak görüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Rangers'ı Avrupa Ligi değil Şampiyonlar Ligi rakibi olarak görüyorum"

hocanın her açıklamasından nem kapan ve eleştirenler çoğalmış yine :) Gönderin hocayı bulun hadi daha iyisini.
Beşiktaşta Sergen hocanın bizde Fatih hocanın yaşadıklarını yaşatın hadi Nagelsmann adayınıza , hayal kurmak kolay Türkiyede gerçekleştirebilmek olay.
Olmuyor işte
D.Özbek neresinden tutsan elinde kalır M.Cengiz yalancı ve beceriksiz , Ü.Aysal desen hülleci batırdı bizi.. Ben demiyorum taraftarın %90'ı bunları diyor konuşmalar hep böyle e hadi bu yönetimi yollayın yeni bi yönetim gelsinde bahaneci çakma efsane Terimi yollasın onlar bulsun Nagelsmanınızı.

çok fm oynamayın arkadaşlar , açın yönetimlerdeki şahıslara bakın (tüm takımlar) sonra bi' sokağa çıkın Ülkede neler yaşanıyor bakın , açın yalan söylemeyen bir Ekonomist dinleyin sonrada bahaneci Terim gitsin diyin tamam mı ? ;)
Neden google translate ile yazdın dostum.

Son 3-4 maçın özetine baktım adamlar çok formda.

Bu kadar erken böyle ciddi bir rakip gelmesi şansızlık.
Daha biz transfer yapacağdık tüh çok erken oldu bu maç, diyecekler maçtan sonra.

Güvendiğim tek şey Avrupa'daki ismimiz ve formamız.
Kimleri yenmedik ki biz o deplasmanlarda.
Yine yeneriz yine turlarız.

Gscimbom mobil

feguliyle belhandayla çıkarsakyemmemiz çok zor

Yenilince de şampiyonlar ligi rakibine yenildik diyecek hoca.

Bahanelerin daha maç oynanmadan sıralanmasından çok sıkıldım.

Üst Alt