Terim Sert Çıktı: "Kendinize gelin!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Sert Çıktı: "Kendinize gelin!"

Not : Son 2 şampiyonluğun mimarına nasıl bu lafları ediyorsunuz diyenler bilsin ki bu takım geçen sezon 18 deplasman maçının 9'unu kaybetti.. Rezil takımların içinden bir şekilde sıyrılıp şampiyon olduk..Kötünün iyisi olmayı başardık ama kötüydük ve muhteşem transferlere rağmen bu devran böyle devam ediyor..Sahada şut çekmekten aciz takımı eleştirmek suçsa o suçu işleyeceksin arkadaş..

Fatih hocaya kredi mi veriliyor? Adam şampiyon yaptığı halde camianın yarısı gitsin diye takla atıyor.. yabancı hoca 1 sene şampiyon olsa 2-3 sene kredi verir herkes..

Fatih hocanin bu camia icinde cok buyuk ağırlığı var. Kimse hocamizi kovmaya cesaret edemez. Giderse kendi istegiyle gider. Suan camia olarak taraftarlari kastediyorsan, daha bu forumda bile tek ses cikmiyor. Hocanin basarilarina dayanarak kredi veriliyor.

Fatih hocanin ismi bile Igor Tudor ve Lucescuyu yemeye yetti. Igor Tudorun bir roportaji vardi diye hatirliyorum: benim td oldugum siralarda Floryanin bazi yerlerine Fatih Terimin sözleri asildi/vardi vs diye.

fatih hoca canımız ciğerimiz eyvallah, bu noktada sorun yok, kendisine sevgimiz büyük, ama bazı şeyleri görmemize engel değil tabi bu sevgi. takım kötü, futbol oynamıyor, yana geriye top oynamaktan emin olun bizim takımın maçlarını izlemek içimden gelmiyor artık

Bir sitenin haberine göre hocam teşhisi koymuş. Asıl sorun orta sahada. Orta alanda hücuma geçişte, top aktarımında sıkıntı varmış. Ön liberoda geçen sezon ki gibi bir Fernando - Ndiaye ikilisi bulunamamış. Nzonzi, Seri, Lemina, Selçuk ve Ömer Bayram arasında ideal 2'li arayan Fatih Terim Nzonzi'den oldukça memnun. Diğer isim için Lemina ve Seri arasında kararsız kalmış.

Bence diğer bir sorunda Babel ve Feghouli ile birlikte kanatsız oynamamız. İkisi de serbest oyuncu rolünde oynuyorlar. Mariano ve Nagatomo'nun da berbat oyunu da eklenince sonuç böyle oluyor. 6 maç 6 gol.
Bu teshisi koymayan bi terim kalmis demek

Bence Fatih Hocanın da kendine gelmesi gerekiyor ben hayatım boyunca Fatih Terim'in takımlarının 0-0 beraberliğe oynadığını 1-0 olunca geriye yattığını görmemiştim bunu da gördük

Yahu lig başlayanı 6 hafta oldu bir çalışılmış organizasyon ile attığımız gol yol, lig başladı başlayalı 2 farkla öne geçtiğimiz maç yok. Bildiğin gol atamayacak takıma dönüştük şu kadro nasıl gol atamıyor aklım almıyor forvetimizde Falcao var ulan Fal ca o

Bu kadar kötü defansçılar ile 1-0 maç kazanmaya yatıyoruz akıl alacak iş değil, haydi futbolcular sahada çok kötü istediğinizi oynamıyor diyelim ki hocam bu futbolcuları aylardır antrenmanda çalıştıran performanslarını gören de sissiniz antrenmanda uçup kaçıyorlar da sahaya gelince mi futbolcu olduklarını unutuyorlar ? şimdi böyle tüm suçu futbolcuların üzerine yıkıp "Kendinize Gelin" demek çok kolay bir kaçış yöntemi olurdu hocam senden daha fazlasını bekliyoruz

Senin kredin benim gözümde öyle 5-10 maçla tükenmez ama inan ki olmuyor hocam böyle devam edersek ligin sonu gelmez ...

Biz yıllardır Hoca'nın Allah ne verdiyse saldıran, savunmayı hücumda başlatan ve takım savunmasını ön planda tutmayan oyununa alışmışız, bu temposuz uyuşuk oyun o kadar tuhaf geliyor ki hepimizin şirazesi kaydı.

Karşında senin beşte birin kalitedeki takımlara karşı bile bu aşırı soğukkanlı topa sahip olma oyunu nereden çıktı?
Kadrodaki oyuncu tiplerinden kaynaklıysa eğer neden buna göre oyuncular alınmadı?

diye insan ister istemez bir düşünüyor.

Sezon sonu, git ve emekli ol torunlarina falan sev.

Gladbach gidip, Marco Rose'u getiriyor.
Frankfurt gidip, Adi hutter'i getiriyor.
Hoffenheim gidip, Erik ten hag in yardimcisi Alfredi getiriyor.

Biz hala terim terim.
Biz de Kayseri olsaydık getirirdik.
Adamlar hedefsiz spor yapıyor.
Biz ise kupasız bir sezon bile düşünemiyoruz.

Gscimbom mobil

Hocanın kredisi var, hoca formsuz ama hoca kulübede değil. Bence önemli bir sorundu. Hocanın kulübedeki varlığı, bir bakışı bile oyuncuyu etkileyen bir durum. Artık dönüyor.

Sende git birseyler ogren, oturtmussun yaninda hasan, umit ve leventi. Hic biri ne fikir yuretiyor nede yaptigin yanlisliklari sana anlatabiliyor. Herseyi ben bilirim kafasiyla, egoyla ve inatla senin yuzunden Galatasaray bukadar kotu!

Biraz sende kendine gel, kac yil oldu ve en kucuk bir katki bile saglamadin takima.

Tek yaptigin tribunde oturmak

Üst Alt