terim'in sezon genelinden beri sadece iki maçta kenarda olduğu gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'in sezon genelinden beri sadece iki maçta kenarda olduğu gerçeği

Kenarda olsa da sanki artik hocayi kimse takmiyor, takimda disipiln diye birsey kalmamis. Haftalardir sahada yüreyen oyuncular kesilmiyor, ilk 11 icin Garantisi var sanki heriflerin. Eski cesur hocadan eser kalmamis, gol atayim üstüne yatiyim hesaplarina girmis, sirf bunun icin andone tribünde Donk yedek külübesinde oturdu. Gol atarsak defansi güclendirmek icin Donku maca alacakti.

Iyi guzel, peki hocanin niye takimi yalniz biraktigini sorgulamıyoruz? Takimda adammi yok hocanın soylediklerini soyleyebilecek. Sosyal medyadan imzasiz bu sozleri paylaşmak bukadarmı zor?

Ama konuşuncada: hoca yine iyi yargı dagitti bea diyoruz. Ne demektir Allah askina sezonun en onemli maclarindan biri olabilecek potansiyeli tasiyan ASYdeki Fener macina hocasiz çıkmak.

Peki azami performans ile ulaşmaya çalıştığımız gaye ne?
Taraftarın izlediği maçtan keyif alması ve kupa. Kanser olup kupa alınca insanların sabır eşiği de düşüyor.

Hani kısa sürede olan bir beklenti de değil bu.

Hoca zaman istedi sabrettik. 2 transfer dönemi müsaade istedi ona da sabrettik.

Şu an yine sabrediyoruz, ederiz etmesine de takımın ileri bile değil, geriye gitmesi pek ışık vermiyor. Psg ve Gençler maçında üst üste 2 kayıp olursa farklı şeyler konuşulmaya başlanır artık. Kötü oynayıp skoru da alamıyoruz çünkü, koca 2. yarı kaleye şut çekmedik, bu kabul edilemez.

Taraftarın izlediği maçtan keyif alması ve kupa. Kanser olup kupa alınca insanların sabır eşiği de düşüyor.

Hani kısa sürede olan bir beklenti de değil bu.

Hoca zaman istedi sabrettik. 2 transfer dönemi müsaade istedi ona da sabrettik.

Şu an yine sabrediyoruz, ederiz etmesine de takımın ileri bile değil, geriye gitmesi pek ışık vermiyor. Psg ve Gençler maçında üst üste 2 kayıp olursa farklı şeyler konuşulmaya başlanır artık. Kötü oynayıp skoru da alamıyoruz çünkü, koca 2. yarı kaleye şut çekmedik, bu kabul edilemez.
Şahsen en zevk aldığım şampiyonluklar Hollmann, Lucescu, Feldkamp'ın son şampiyonluğu ve Hamza Hamzaoğlu'nunkilerdi... Neden sürüne sürüne, kaos içinde, kimi zaman hocasız, underdog, ucuz takımlarla rakipleri kudurttuğumuz dönemlerdi. O yüzden katılmıyorum güzel futbol göreceli bir şey tek ölçüt kupa. Ha illa duygu dersen heyecan ve endişe favorilerim üstat... Sen şimdi beni uçurmadan ben gidip bir başka Kortun Güzelini daha genç dimağlarla tanıştırayım... Next Lady will be ex-tennis player and playboy cover Ashley Harklerooooaaaaaaddddd....

Tam da yazdığın gibi City değiliz biz ayrıca city olmak da matah bir şey değil koy 1 milyar dolar herkes olur. ama paramız yok dolayısıyla city futbolu beklemenin de manası yok sen şampiyon olup, kupayı alıp avrupada her sene üstüne koyup tur atlamaya bakacaksın ki city'nin de bir avrupa başarısı yok ha biz epl'de mi yarışıyoruz da haberimiz yok.
City'i öylesine söylemiştim ama sen bilirsin. Yoksa Alanyaspor kadar top oynasak yeterli benim için.

Demirören dönemi o cezalıyken takım 8de 8 mi ne yapmıştı yav, Fenere yenilmiştik bir şampiyonluğu garantiledikten sonra. Onda da Webo faulle iki gol atmıştı.

123455.png

Şimdi baktım Ordu maçı sonrası cezalı olduğu maçlar buymuş +2 maçta diğer sezona yansımış

O sezon sezonun ikinci devresi sadece üç maç yenilmişiz (Fener maçı bir şey ifade etmiyordu)

1244555.png

11/12 sezonu yine sadece tek maç yenilmişiz ikinci devre

Hocanın takımları genelde hep ikinci yarılar açılmış cezaları bir kenara koyarsak

Hoca kenardan verdiği taktik iyidir kötüdür onu bilmem ama hocanın kenarda olması bence büyük fark onun kenarda olması bile rakibine korku kendi takımına güven veriyor.ben öyle hissediyorum en azından

Factor degil. Eger o yuzden bu osuruktan futbol izliyorsak by topculara cok buyuk ve gereksiz meblaglar veriyoruz yani kaziklaniyoruz. Ya da sahada bizi satiyorlar. Iki senedir!!! Misal, Fasli ve de maskeli topcumuz geldiginden beri Duran top kullanma yetenegi olmadigini kanitlamistir. Antrenmanlarda hocayi kandiran vuruslar yapiyor olsa gerek. Yok, kendi etrafinda 40 kere donmeden pas veremeyen bu adami ilk onbirde sahaya surup 90 dakika sahada tutan, her Duran topu ezdigi halde Sahada tutan yardimcilari ise neden hala islerinin basindalar? 6 hafta demiyorum, iki senedir boyle.

60 dakikayi cikaramayacagi Belli olan adami derbide ilk onbirde maca baslatmak sahada olup olmamakla ilgili bir sey degil.

Koskoca 20 kupali yillarin hocasinin AA'ya bir stoper bile aldiramayip Marcao'ya bizi muhtac etmesinin kenarda olup olmamakla ne alakasi var?

Buldugu bulacagi en kotu fener karsisinda kenarda olmasina ragmen 5 fark atmasi gerekiyorken nasil oluyorda sadece kavga ve dovus izliyoruz? Kenarda degilken de Anne babasi tarafindan azarlanip kosesine cekilmis ufak cocuklar gibi davraniyoruz. Tovbe estagfurullah.

Her topun oyun kurma ozurlu kalecimize geri pas olarak verilmesi de kenarda olup olmamakla alakali degil.

Sizin bir bahaneniz bizimse elli tane sebebimiz var.

Dersen ki ama iki senedir sampiyon oluyoruz ben de bir zahmet derim.

Üst Alt