terim'in sezon genelinden beri sadece iki maçta kenarda olduğu gerçeği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'in sezon genelinden beri sadece iki maçta kenarda olduğu gerçeği

nerelisin konya ile ilgili görsel sonucu

Mac icinde cok dengesiz oynuyoruz bunda terimin kenarda olmamasi mutlaka etkiliyordur.

Kamuoyunda yenilmisiz gibi bir algi olusturulmus onu pek anlayamadim.

Şu beraberliğin mağlubiyetten farkı yok bence.
Skor olarak söylemiyorum ancak oyun olarak bu leş fener kadrosuna karşı böyle oynamak mağlubiyettir.

Şu beraberliğe sevinen varsa eğer taraftarımızdan gitsin Konya’yı tutsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu beraberliğin mağlubiyetten farkı yok bence.
Skor olarak söylemiyorum ancak oyun olarak bu leş fener kadrosuna karşı böyle oynamak mağlubiyettir.

Şu beraberliğe sevinen varsa eğer taraftarımızdan gitsin Konya’yı tutsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Belli ki sevinen yok tam tersine herkes yenilmisiz gibi davraniyor dedim okursaniz.

Skor olarak mac berabere bitti, oyun olarak da berabere bitmesi yerinde bir macti.

Kotu oynadik ama gectigimiz maclarda da farkli oynamiyorduk zaten, derbi olunca mi farkettiniz durumu?

Ne demek Klubede olsa ne degisecek adamin en buyuk olayi gaz vermek o adam klubede olmadigi zaman tvde bagirsa cagirsa ne yazar

kenarda olmasa da kadroyu kendisi belirliyor. oyun anlayışı kendi anlayışı.

Brugge maçıyla fenerbahçe maçındaki oyun anlayışları aynı.

Ben oyuna zamanında müdahale ettiğini de düşünüyorum. bir şekilde 1 iletişim yolu var. Tahminim Mert.

Hocanın kenarda olmaması da kendi hatası bu arada. bir işe yaramayan yardımcılarını salsın medyanın üzerine, Apoyu da salabilir. Sen karşımızda profesyonel işler var deyip sonra duygusal davranamazsın. karşıda prof işler varsa, sende prof işler peşinde koş. Bunu hoca iyi yapar isterse.

Kenarda veya tribünde fark etmez. Başarı nasıl kendisine yazılıyorsa, başarısızlık da kendisine yazılır. Emir kulu Levent şahini suçlayan yoktur umarım.

Saha kenarındaki pozitif etkisini biz biliyoruz da hoca farkında değil mi sanıyorsunuz? Bir tuzak kuruluyor, sen biliyorsun bunu ve tuzağa düşüyorsun bile bile.

Psg maçında basimizda olacağı gerçeği var birde bakalım neler değişecek brugge maçında uzay futbolu oynamıştık çünkü

Bizim takımın taktiği doğaçlama olduğundan hoca kenardayken gelişen durumlara göre tepki veriyor ve takım biraz kendine geliyor hoca yokken 90 dk uyuşuk bir takım oluyoruz bu yüzden.

Olsaydı takımın başında. Kendi elinde bir şey. Kayseri maçını kazanmışız. Ne mecburiyetin vardı açıklama yapmaya? Biliyorsun ceza vereceklerini. Bile bile ceza alıyorsun.
FT aldığı tüm cezaları gereksiz yere alıyor. Takımı gereksiz yere hocasız bırakıyor sürekli. Yanındaki 3 porsiyon Adana kebabının yerine kaLifiye yardımcıları olsa neyse. En azından bir Hamza olsa istediği kadar ceza alsın deriz.

20m TL alıyorsa herşeye karışmayacak takımının başında olacak o zaman. Sabır sabır bir yere kadar, bu kadar başı bozuk bir kulüp olamaz. Daha tdsini kenarda tutamıyor

Üst Alt