Haber - TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı

adam sahada 5 dakika bekletiyor ama 5 saniye inceleme öneriyorum şeklinde kesmişler

geçen sene sivas maçı için 6-7 dakikalık tüm kaydı yayınlamışlardı

yapacaksınız öyle yapın. Böyle hiçbir şey anlaşılmayan şeye gerek yok

Bizim maçlarda zaten hiç bir zaman vara gitmiyorlar ki, şimdi kayıtları yayınlanacak diye iyice sus pus olur var. Bir şey olacak sandım haberi okuyunca...

Yav halilin pozisyonda destek ayağına darbe var ve adam yere basamıyor bundan dolayı penaltı olması gereken pozisyonu iptal etmişler.
Var ile nasıl hatalı karar verilir örneğini yaşatmışlar. Bunlardan sahada doğru karar vermesi bekleniyor.
ya yürüyün gidin - böyle konuşma falan olamaz - VAR kısmı sonradan montaj direkt "ÖNERİYORUM" falan filan - hakemin mikrofonu duyulmuyor ama karar kısmınd anetleşiyor falan.

geç abi geç geç geç direkt geç.

Sahadan gelen net ses falan yok - VAR odasında konuşanı odadan değil yakın surat kamerasıyla göstersinler - söylenenle heriflerin dudak hareketleri tutarsa gıkım çıkmaz.

açıklanacak kayıtlarda fener-paşa maç kısmında duyacaklarınıza bir tarafınızla güleceksiniz .

"bu ne şimdi" falan diyeceğiz.

VAR kayıtlarını montajlamak, hatta yeni bir ses kaydını VAR kaydı gibi göstermek bu adamlar için çocuk oyuncağı olur.
Ben kat'i surette inanmam doğruluğuna.

Yav halilin pozisyonda destek ayağına darbe var ve adam yere basamıyor bundan dolayı penaltı olması gereken pozisyonu iptal etmişler.
Var ile nasıl hatalı karar verilir örneğini yaşatmışlar. Bunlardan sahada doğru karar vermesi bekleniyor.
Takımına göre muamele yapıyorlar işte renktaş

Mesela şu pozisyon fb'li bir oyuncuya yapılsa hemen penaltıyı verirlerdi

Kimse de itiraz etmezdi

Saçma sapan işler yani

Bir defa standart karar göremedik senelerdir

Son düzenleme:
Üst Alt