Haber - TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı

Çağrılmadığında ki konuşmalar önemli zaten orta hakem değil VAR kendi arasında ne konuşuyorda çağırmıyorlar onu duymak isterim mesela bu hafta icardinin arttığı tertemiz golü neden çağırıp saydırmadınız ha?

Her dinlemenin verilmesi lazım. Mesela Köhn gol iptali, Rize maçında potansiyel penaltı. O kadar net ki sadece düzgün ve klişe cümleler geçmiş.

“El doğal konumunda olmadığı için penaltı”
“Evet, el doğal konumunda olmadığından penaltı veriyorum”

Eminim gerçekte de böyle konuşuyorlardır

Bu görüntüler konusmalar neye yarar? Kardesim bize mac icinde var hakemi misal uyarip git kontrol et derkene, orta hakem ben net gördüm penalti yok demesini duymak istiyoruz, veya neden bazi kararlar verilmedi gibi. Zaten kontrol etmeye giden Hakem dogru karari verecektir, ordaki konusma bize ne faydasi var? Bu sekilde hic bir anlami yok

Herkesin takıldığı nokta; VAR uyarıda bulunup izlemesini önermediyse yayınlanacak bir kayıt olmayacaktır zaten. Saha hakeminin ''Emin olamadım, bir şey var mı?'' gibi bir talebi olabiliyorsa iş değişir tabii...

Bu iş saha hakemlerini rahatlatırken, VAR pozisyonunu zorlaştırır ki onlar da onca kamera görüntüsü ve tekrar imkanıyla kör göze parmak saçmalıklar yapmasınlar bir zahmet...

Keşke yayınlanmasaydı acayip geriliyorum hakem varla konusurken

İsleri zor acikcasi
bir-donemin-en-cok-izlenen-dizileri-5Kw6.jpg

Üst Alt