Haber - TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF, VAR Kayıtlarını Yayınlayacağını Açıkladı

Fb Pasa macinda guya bir arizadan kaynakli kayit yapilamamis diye bir iddia vardi. Hakemlerle tekrar cekip yayinlayacaklar. Koc'un yazacagi metni okurlar.

Yayınlansa ne çıkar ki. Biri demiştir aha şurda eline çarpıyor bak gördün mü? O da evet evet ya tüh görmemişim teşekkürler. Bitti gitti. Ne diyeceklerini bekliyorsunuz, olm bi penaltı uydurmamız lazımdı onun için çağırdım mı.

Takımına göre muamele yapıyorlar işte renktaş

Mesela şu pozisyon fb'li bir oyuncuya yapılsa hemen penaltıyı verirlerdi

Kimse de itiraz etmezdi

Saçma sapan işler yani

Bir defa standart karar göremedik senelerdir
Ya göz göre göre yapılmasını beynim kaldırmıyor, doğru tek bir tanedir. Ekranda gördüğünü nasıl yanlış yorumlarsın.

Takımına göre keyiflerine göre krpıp ayar çekip yayınlayacakları başından belliydi zaten.

Bu yüzden ha yayınlamışlar ha yayınlamamışlar pek bir önemi yok.

Ha atıyorum mesela bizim bir maçta lehimize tartışmalı bir pozisyon olursa bütün konuşmaları yayınlarlar, böyle onun bunun çocuğu bunlar çünkü.
Konusmalar normal olsa bile sonradan fake kayit alip onlari yayinlar bu teroristler

Geçen sene bizim maçtaki gibi arkadan tribün sesi gelecek mi önemli olan o. Geçen hafta yayınlananlar gibi özel yayıncı mikrofonu takmış gibi arkadaki sesten arındırmış ses varsa ben daha iyisini çeker paylaşırım boşuna yorulmasınlar.

Üst Alt