TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan: "Yabancı sayısı 6-7 olabilir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerin Vedatlara Mevlutlere Serdarlara Tolgaylara parayi basmasindan belli degilmiydi yani bizimkilerde cok akillica davraniyolar bence takimi full kiralik oyuncular ile doldurarak oylw bi karar ciksa kiralaik oyuncular giderse elimiz rahatliycak mecbur alt yapidan oyunculara yonelicez

Getirin hacı getirinki bir daha izlemeyelim.
+1905 abi. GS canımız cigerimiz ama, böyle bir durumda bu ligi takip edenin aklından şüphe ederim. Şahsen GS sevgim bile böyle bir şeye tahammül etmeme yetmez. TFF'si bir yandan, medyası bir yandan, hakem rezillikleri bir yandan, yönetim rezillikleri bir yandan, koskoca kulübü parmağında oynatan genel kurulu bir yandan, her transfer döneminde kanser olmamız bir yandan... Şu ligi izlememiz için üzerine para vermeleri lazım normal şartlarda. Bir de yabancı sınırı bardağı taşıran son damla olur.
İzlemeyin abi. Futbol TR Ligi'nden ibaret bir şey sanki. Gidin Avrupa'dan bir takımı destekleyin.

Ha bir de, bunlar yabancı sınırı ile GS'nin önünü kesebileceklerini sanıyorlar ya en çok ona gülüyorum. Ulan yabanci sınırını 5 yaptığınız dönemde de şampiyon olduk, yine oluyoruz. Degismeyen tek şey şampiyon olmamiz. Aldıkları Tolgay, Deniz, Sadık, Vedat filan ile ciddi ciddi ihya olabileceklerini düşünüyorlarsa hakikaten kafayı peynir ekmek ile yemişler demektir. Bu kulüp gerekirse alt yapıdan çıkartır, gerekirse gurbetçileri bulur alır oynatır, gerekirse Çağlar vs gibi Türkleri kiralar yine şampiyon olur. Ha çok olası ki kazik yeriz. Yine çok olası ki kalite yerlere iner. Ama yine şampiyon oluruz. Adamların 700M borçları var, bu sene de şampiyon olamasalar ayvayi yiyecekler hala dertleri GS. Çıldırmamak vallahi elde değil. Ben battim, yanimdakileri de benle beraber götüreyim zihniyeti.

Şu milli takımda oynayan oyuncular gelsin lafının anlamı yok. Her şeye üç büyükler açısından bakılıyor ulan Anadolu takımları nasıl alsın milli futbolcuyu. Sonra 35 yaşında oyuncu mevzusu var. Sanki her 35-36 yaşındaki oyuncu kötü oynuyor bunlar değişken durumlar tek düze bakış açısıyla değerlendirilemez.

futbolun kuzey koresi kıvamındayız zaten hep söylüyorum birçok konuda dünyaya kapalıyız

medya, antrenör, yöneticiler vs.

şimdi yabancı sınırıyla tam kuzey kore kıvamına geliriz

Futbolu izlemeyi,takip etmeyi bırakmaya neden arıyorum. Getirin şu yabancı sınırını da komple bırakıp rahatlayayım artık. Stres mtres kalmaz pamuk gibi olurum valla ondan sonra

B.k yaparsınız. Bi tarafınız yiyorsa yapın. Şuanki sistemde bile bein çıkmak için 40 takla atıyor,hadi getirin bakalım izleyecek kişi bulabilecek misiniz. Herkesi kendiniz gibi bunak,örümcek kafalı zannediyorsunuz. Yeni nesil sizin gibi fosillere pabuç bırakmaz bunu böyle bilin.

Üst Alt