TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan: "Yabancı sayısı 6-7 olabilir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öyle bir dönemden geçiyoruz ki Allah sabır versin, katlanmak tahammül etmek gerçekten çok zor. Yurtdışındayken forumu da bırakmıştım, ne telefondan ne pc'den tek bir haber bile takip etmiyordum ülke ile ilgili o kadar mutluydum ki. O kadar geniş zaman dilimi var itinayla bu zamanı seçmişiz ona yanıyorum, bronz çağında çömlek istifleyeydim de bu dönemde yaşamayaydım.
Bütün şanssızlıgımız tek adama denk gelmek.herseyin kaynagı o. Yabancı sınirı bile onun fikri

Bütün şanssızlıgımız tek adama denk gelmek.herseyin kaynagı o. Yabancı sınirı bile onun fikri

Türkiye devleti türkcüdür. Erdoğan buralara serbes piyasaci olarak geldi, ve serbest piyasaya açik olduğundan bu siniri kaldirmaya müsaade etti. Şahis olarsk kendisini nekadar türk gördüğü de şüphelidir.

Bana kalirsa devletin bünyesi, şovenist yapisi gereği kaldirmiyor bu sinirsiz yabanciyi.

Bu işte Devlet Bahçeli denilen MIT ajanin parmaği var.

Feto ile savaş ve akabinde AKP'nin düştüğü müşkül durum, özellik ile 15. Temmuz sonrasi Erdoğan devlet içi Türkçü yapi ile iyicene yakinlasmasini sağladı, AKP-MHP nikahini kiydi.

Türkiyede futbolu siyaset belirler

böyle bir durumda ligden çekilip, yunan ligine dahil olma ihtimalimiz mümkün mü?

sonuç olarak bu durum diğer stsl kulüplerinin yayın gelirlerinin epey darbe alacağını düşünüyorum ancak hellas liginin durumunu bilmiyorum. yani diğer kulüpler bu durumdan zararlı çıkacaktır, peki ya biz?

Gelecek işte. 8 yaparlar tahminim.

Buda demek oluyor ki kadro mühendisliği karma çorban olacak.

Bari 11 olsunda kadro mühendisliği konusunda saçma zorluklar çekilmesin.

Ilk onbirde 3 yerli zorunluğu oyuncu değişikliğine gidildiği vakit maç esnasında saçma sapan değişikler olması demektir.
Gelemez beinsport izin vermez, millet komple kapatir zaten 2.5 m a dusmus abone sayisi

Gelemez beinsport izin vermez, millet komple kapatir zaten 2.5 m a dusmus abone sayisi

Bein dediginiz adamlar kimin uşağı allah aşkına konuşturmayın beni. O adamların yabancı kuralına etkisi ancak tavsiyeden öteye gidemez kaldı ki bence yabancı kuralı böyle kalsın diye tavsiyede bulunacaklarını bile sanmam.

böyle bir durumda ligden çekilip, yunan ligine dahil olma ihtimalimiz mümkün mü?

sonuç olarak bu durum diğer stsl kulüplerinin yayın gelirlerinin epey darbe alacağını düşünüyorum ancak hellas liginin durumunu bilmiyorum. yani diğer kulüpler bu durumdan zararlı çıkacaktır, peki ya biz?

Aga bizi öyle bir silerler ki ülkeden adimiz, tarihimiz bile kalmaz, sen napiosun ya. :asd:

Siz Türk Devletini daha anliyamadiniz galiba.

Yüz yillarca devlet menfaati için kiliç sallamiş ordusunu derdest edip, mezar taşi dahi birakmamiş bir gelenek söz konusu.

Bein dediginiz adamlar kimin uşağı allah aşkına konuşturmayın beni. O adamların yabancı kuralına etkisi ancak tavsiyeden öteye gidemez kaldı ki bence yabancı kuralı böyle kalsın diye tavsiyede bulunacaklarını bile sanmam.
Yok oyle bir sey iste, para kazanmazsa kimse kalmaz ulkede, kalmiyorlar da zaten yabanci yatirimci cekiliyor. Bu sinir gelirse sadece biz degil butun izleyici kitlesi karsi gelecek vermem para diyecek

Aga bizi öyle bir silerler ki ülkeden adimiz, tarihimiz bile kalmaz, sen napiosun ya.

Siz Türk Devletini daha anliyamadiniz galiba.

Yüz yillarca devlet menfaati için kiliç sallamiş ordusunu derdest edip, mezar taşi dahi birakmamiş bir gelenek söz konusu.

yapacak daha iyi bir çözüm önerin var mı sn.cakar?

biz ne yaparsak yapalım adamlar illa hile hurda ile bir şeyler buluyorlar.

kulüpler pastayı büyütmek yerine pastadaki payı büyütmeye çalıştıkça bir şey olmaz türk futbolundan

türk futbolundan pisliklerin temizlenmesi şart, fb'nin geçen sene düşmesi bize de zarar verecekti ama eğer türk futbolu temizlenecekse düşseydiler keşke

Yok oyle bir sey iste, para kazanmazsa kimse kalmaz ulkede, kalmiyorlar da zaten yabanci yatirimci cekiliyor. Bu sinir gelirse sadece biz degil butun izleyici kitlesi karsi gelecek vermem para diyecek

Kardeşim alt yapı hazırlanıyor bak 2 senedir konusulmaya baslandı yavas yavasda son rutujları verecekler. Allah aşkına bu ülkede olmaz denen neler olmadı ki ? Yabancı kuralı değişsin aklı başında 5-10 bin kişi üyeliğini iptal eder ondan sonra tepkiler azalır herkeste yeniden alır kullanmaya devam eder. Bu ülkede herşey tepeden yönetiliyor

muslera
sener luyindama marcao ömer
nzonzi jimmy
emre feghouli babel
falcao

al sana 7 yabanci sizden korkan sizin gibi olsun!!!!

Kardeşim alt yapı hazırlanıyor bak 2 senedir konusulmaya baslandı yavas yavasda son rutujları verecekler. Allah aşkına bu ülkede olmaz denen neler olmadı ki ? Yabancı kuralı değişsin aklı başında 5-10 bin kişi üyeliğini iptal eder ondan sonra tepkiler azalır herkeste yeniden alır kullanmaya devam eder. Bu ülkede herşey tepeden yönetiliyor
Tepeden yonetildigi dogru ama suan ulkede derin bir ekonomik kriz var, ustune halkta memnuniyetsizlik istanbul secimlerinde ortaya cikti. Sosyal medya sayesinde 5 10 binle kalmaz. Ayrica 1 gunde indiremezler bjk kadrosunda suan 13 yabanci seneye sozlemesi 11 olacak. Oyle indirdim demekle olmuyor, rahat olun ben önümuzdeki 1 2 yil icinde en azindan bir seylerin degisecegine inanıyorum.

Tepeden yonetildigi dogru ama suan ulkede derin bir ekonomik kriz var, ustune halkta memnuniyetsizlik istanbul secimlerinde ortaya cikti. Sosyal medya sayesinde 5 10 binle kalmaz. Ayrica 1 gunde indiremezler bjk kadrosunda suan 13 yabanci seneye sozlemesi 11 olacak. Oyle indirdim demekle olmuyor, rahat olun ben önümuzdeki 1 2 yil icinde en azindan bir seylerin degisecegine inanıyorum.

Umarım dedigin gibi olur fakat benim artık bu ülkede hiç bir kuruma güvenim yok.

yapacak daha iyi bir çözüm önerin var mı sn.cakar?

biz ne yaparsak yapalım adamlar illa hile hurda ile bir şeyler buluyorlar.

kulüpler pastayı büyütmek yerine pastadaki payı büyütmeye çalıştıkça bir şey olmaz türk futbolundan

türk futbolundan pisliklerin temizlenmesi şart, fb'nin geçen sene düşmesi bize de zarar verecekti ama eğer türk futbolu temizlenecekse düşseydiler keşke

Bugüne kadarda mücadele ettik hile hurdalari ile, bizi de kimse ufak tefek görüpte, karamürsel sepeti sanmasin.

Bu durumdayken, hersey kendi kendimizi infaz etmekten iyidir.

Misal Yunan ligine katilma olayi. Buna teşebbüs etsek, kulübe kepenk indirmeseler dahi, buna teşebüs eden herkesi vatana ihanetten yargilarlar.

bi yok olmadiniz degil mi artik gencler gelsin biraz yonetsin su makamlari hep mi siz ?

sizin gibi paranoyak manyaklar ve nostalijide yasayan bunaklar yuzunden su milletin gencligi heba oluyor

Bugüne kadarda mücadele ettik hile hurdalari ile, bizi de kimse ufak tefek görüpte, karamürsel sepeti sanmasin.

Bu durumdayken, hersey kendi kendimizi infaz etmekten iyidir.

Misal Yunan ligine katilma olayi. Buna teşebbüs etsek, kulübe kepenk indirmeseler dahi, buna teşebüs eden herkesi vatana ihanetten yargilarlar.

sanırım aysal döneminde böyle bir şey gündeme gelmişti, basketbol branşı hakkında tam hatırlamıyorum

artık tüm bu olanlardan sıkıldım, türk futbolunu takip bile etmiyorum gül gibi epl, serie a ve cl dururken

kötülükle ancak kötülükle mücadele edilir/ediliyor. nizipli dün olduğu gibi çıkıp millete çiçek dağıtarak hiç bir şeyi değiştiremez, bunu öğrenmeli

Turkiye'den gelecek 50 yilda bir sey olmaz arkadaslar. Sonraki 50 yili ise zaman gosterecek. Avrupa bulundugu seviyeye 100lerce yilda geldi. Turkiye mentalite, görgü, hak hukuk, gibi toplumsal meselelerde Avrupanin 200 yil gerisinde. Turkiye'nin solcusundan da, sosyalistinden de, liberalistinden de bir yol olmaz. Herkes fasist yahu. Kendi düsüncesinin fasisti. Eksi sözlüke falan bakin. Atatürkcü, solcu, liberal, esitlikci gecinenler zil takip oynuyorlar Galatasaray'in hakki yendigi icin. Istisnalar kaideyi bozmaz, 95% böyle. Gercekten hakkaniyeti savunan insan sayisi cok az. Insanligini yitirmis bir ülke olmus.

6-7 cok 4-5 adamin marş okumasi yeter mi alayı Türk olsun . Futbolcular marş okumazsa dış gucler ulkeyi ele gecirebilir suphesiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt