THY Antalya Cup Final | Galatasaray (5)0-0(4) Celtic | Maç Sonucu | 12 Ocak | ŞAMPİYONUZ ! - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Final | Galatasaray (5)0-0(4) Celtic | Maç Sonucu | 12 Ocak | ŞAMPİYONUZ !

Alanya 2-0 yaptı :D

Desene Alanya muzu vermiş ellerine; :melek:

79954552903.jpg

takım gerek defans gerekse orta sahada çok iyi oynadı gerek 1. yarı gerekse 2. yarı ancak hücüm hattında yine tekledik celtic in yedeklerine karşı adeta tek kale oynamamıza rağmen skor üretemedik bence bize defans oyuncusundan ziyade bitirici bir forvet veya sniejder ayarında bitirici paslar verebilecek bir oyuncu lazım gibi geliyor bana

2. yarı gayet güzel futbol oynadık iyi pas yaptık ileri bölgede ki bu doğru düzgün yapamadığımız bir şeydi bu açıdan çok olumlu bakıyorum bunun dışında hata elbet var mükemmel bir takım değiliz ama yavaş yavaş eksiklerimizi kapattığımızı düşünüyorum.

O ayrı tabii. Olumlu bakmak konusunda ben de öyle düşünüyorum fakat lafım kötü oynadık diyene skor taraftarı denmesineydi. ;)

Amrabat,Riera ne güzel oynadı bugün. rieradan bekliyordumda amrabat şaşırttı. Hajroviçte iyiydi. Genel olarak Burak ve Dany dışında herkes iyiydi diyebilirim.

O ayrı tabii. Olumlu bakmak konusunda ben de öyle düşünüyorum fakat lafım kötü oynadık diyene skor taraftarı denmesineydi. ;)

Sizi anladım belki abartmış olabilirim ama inanılmaz karamsar olanlar konusunda cidden iyi düşünemiyorum.

Sonuçta hazırlık kampı geçiriyoruz takıma yükleme yapılıyordur elbet bu yüzden belli bir seviyenin üzerinde oynamak zor diye tahmin ediyorum mesela mancinin ilk zamanlarında da berbat oynadığımız maçlar oldu o ara yükleme yapıldığını düşünüyorum zaten git gide üzerine koydu takım şu anda da bariz eksilerimiz var ama düzeltilmeyecek şeyler değil çok kötü olmadığımızı düşünüyorum bu maçın 2. yarısında oynadığımız oyunu da beğendim ben çok daha iyi oynayabileceğimiz izlenimi verdi takım bana elbet transfer ihtiyacımız var eksiklerimizi gideririz diye umuyorum transfer döneminde her şey daha iyi olacak bana göre.

Üst Alt