Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezon sonu boşta ve 2.5 komik haber
Hocam bizim dandik gazetelere ve habercilere inanmayın.Çünkü adamın sözleşmesi bitse sezon sonu beleş alabiliyoruz zaten. yönetime karşı gazlama haberleri diye düşünüyorum.

Adamın sözleşme bitiş tarihi 31 Aralık 2022. yani bir dahaki devre arası transfer dönemi.

Bence de bizim takımda bu adam çok olmaz ama bu sene takımları prim yaptı iki buçuk konuşulması normal.

Açıklama gelmiş. Cuma dönebilirmiş.

Covid-19 PCR testinde pozitif sonuç görülen Patrick van Aanholt’un izolasyon ve tedavi sürecine başlandı. Hollanda’daki karantina süresi cuma günü dolacak olan oyuncumuzun, aynı gün yapılacak test sonucunun negatif çıkması durumunda İstanbul’a dönmesi planlanıyor.

Normalde 12 Ocak da resmi transfer dönemi başlıyor bizimkiler transfer görüşmelerine 12 Ocak da başlar, ligi koparıp giden Trabzon şimdiden 3. transferini yaptı ki bayağı iyi Visca hamlesi filan bir yandan bize bakıyorum 0

Gerçekten Fatih Terim takımın durumunu başarısız görmüyor haberleri doğru gibi
fatih hocamız mesai saatlerinde çalışmayı seviyor belliki. her sezon aynı şey tatil, ara olunca yönetim dahil herkes kayboluyor ortadan. transferde yaprak kımıldamıyor

Omar Norveç’li değil mi. Norveç’te adamlar sadece fiziki kapasite kasıyor. Orda da yabancı sınırı vardır muhtemelen

Madem adam alıcaz , Omar’ı Ceide ya da Solbakken transferi için 6 aylığına kiralığa gönderelim. Orada fiziken kendini buraya göre bizim müthiş teknik ekibimize göre çok daha iyi toparlar. memleket havası iyi gelir. Seneye toparlayabilirse devam eder buradan

tarihimizde 10 milyonun üzerinde sadece 4 satış var

arda
bruma
ndiaye
ozan

fazla yüksekten uçmamak lazım bonservis beklentilerinde

marca ve kereme için 15-20 bandında teklif varsa satmayan iş bilmezdir.Bu kadar bile teklif geleceğini düşünmüyorum.
Senelerdir yapılan hatalar.Gitmesi gereken adamları göndermemek, satılması gereken adamları fırsat varken satmamak ve elde kalmaları.Ondan sonra neden borç batağındayız neden her ssene kadro komple değişiyor diyoruz.

Ben iddaa ediyorum bu oyunculara teklif varsa ve beğenilmeyip satılmıyorya bu başkan, teknik adamla ve oyuncuların fiziksel ve psikolojik hallerine bakarsak2,3 seneye elde kalır satamayız.Bu arada oyuncular kötü,yetersiz vss diye algılanmasın.Mesela ribery varsa elinizde tutun naz yapın.Her türlü iyi fiyatlara elden çıkar.Ama bu oyuncular için fazlaa beklemeye,naz yapamaya gerek yok. Çaktırmadan,düşüşe geçmeden çakacaksın avrupaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt