Transfer Nöbeti #14 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav biraz abartmiyormuyuz sanki. Biz yakin zamanda Drogbayi, Podolskiyi, Sneijderi, Meloyu, Eboueyi, Ujfayi, Falcaoyu gormus takimin taraftarlariyiz. Tamam iyi oyuncular alindi ama yani son 20 yilin en buyuk transferleri yapildi gibi bir hava var.
Bu transferlerin aynı anda yapılması aynı takımda birlikte olması çok önemli ilerleyen haftalarda ne kadar iyi bir takım olduğumuzu göreceğiz. Bence tarihin en iyi kadrolarından biri olacak bu futbolcu grubu.

Yav biraz abartmiyormuyuz sanki. Biz yakin zamanda Drogbayi, Podolskiyi, Sneijderi, Meloyu, Eboueyi, Ujfayi, Falcaoyu gormus takimin taraftarlariyiz. Tamam iyi oyuncular alindi ama yani son 20 yilin en buyuk transferleri yapildi gibi bir hava var.
Gecen seneki orta saha ve FAtih Terim'in muthis transferlerinin bize cektirdigi eziyeti, uzuntuyu yasamis olan her taraftar su an bu transferlere dogal olarak superstar gozuyle bakar.

Yılların vasatı geçemeyen performansların etkisi bu. Üzerine bide 2 dönem transfer basiretsizligimiz var. Çok normal. Bu isimlerle birlikte düşünülen gerçekleşirse son sezonun rezilliğini unutturacak. Hem göze hem skora yansıyacak bir kadro oluşturuluyor. Heyecan Ondan.

En son eze eze top oynadığımız dönem sneijder in Drogba in geldiği sezon işte. 10 sene olcak nerdeyse

GscimbomMobile

Ben de 10 no zorlandığı taktirde Hamza'da Oliviera da oynar gibi geliyor. Kanat yedeği elzem zaten. Bay Emre Kılınç la falan gitmez bu iş. Ama Yeri geldi mi Mertens de Emre Akbaba da biri sağ biri sol kanat oynar ki Emre Akbaba'nın sağ kanatta oynadığı bir sezon var. Yine de yetersiz kanat kısmı. Beni endişelendiren sol bek için Kazımcan iyi bir yedek mi değil mi? Eğer Kazımcan iyi çıkmaz ise Ömer'e kalırız ki yandım anam keten helva. Trabzondaki Eren Elmalı olsaydı hiç endişem olmazdı. Dün iyi oynadı çocuk. Merkez defans için ise hazırlık maçlarında bizim gençler umut verdiler bana. Belki deneyimli bir stoper alınabilir.
Üstat PvA varken Eren'e 5 bonservis 1 maaş veremezdik ben buna karşıyım. Gençler iyi bir yapıda sırıtmazlar, buna yönelik takım oldu şu an. Geçen sene herkes tecrübesiz olunca düşünce kalkamadık.

O yüzden Bay olsun Kazımcan olsun şans bulacaklar. Eldeki herkesi çöp ilan etmeye karşıyım, olabildiğince herkesten faydalanmalıyız zaten maç takvimi çok dar olmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt