Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sene başında sağ bek Boey sakatlandığında geçen sene alt yapıda formda olan Mahmut oynasa, sol bek formsuzluğunda Suleyman Luş oynasa Feghouli yerine Yunus oynasa, orta sahada Bartuğ oynasa bugün kimse tepki gösteriyor olmazdı aksine projenin planının içerisinde kalındığı için sabır olarak daha üst seviye de olurdu illa ki gelişim beklenirdi ama bugün ki maçta halen Babel oynuyor o zaman maç kazanmak için Babel'i koyuyorsan kaybettiğinde de gençlik demeyeceksin proje demeyeceksin kazanmak için kadro sürdüm kaybettim diyeceksin

Kokuşmuş düzen çürümüş zihniyet paralı trolleri ekran başında sosyal medya fenomenleri sanal ortamda taparcasına biat edip toz konduramıyor. Yazıklar olsun hepinize binlerce kez yazıklar olsun. Bugün bu sisteme çanak tutan yarın yanımızda olmasın. Ama bu kavga hiç bitmeyecek bu ateş hiç sönmeyecek fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür GALATASARAYLIYIM diyebilene ne mutlu !

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alt yapıdan çıkan gençleri oynatsak ve transfer yapmasaydık , tamam paramız yok deriz yine de sabır gösteririz. Ancak bir sürü adam aldık tonlarca para harcayarak.
Bugüne kadar oynayan takım vardı diyor sayın hoca . Gülerek geçiyorum sadece . Suç futbolcularda değil kardeşim , suç onları alan ve oynatanda. Polyana olmanın zamanı geçiyor artık . 2 sene önceki fener gibi olacağız resmen ya . Küme düşmeye oynayacağız yuh...

CPH1979 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tecrübe veya kadronun genç olması beni ilgilendirmez. Genç kadroyu oynatan oynatıyor kardeşim . Dortmund mesela 17 yaşındaki bir velet çıkıyor şakır şakır oynuyor. Kaleciye geri pas başlığı altında formasyon mu olur ya. Hocanın, artık hatırlanması gereken başarılarını biz unutmadan bence bırakmalı .

CPH1979 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
dortmundu gec yav besiktas daha 3 gun once altyapidan velet oynatti 17 yasinda tas gibi oynadi mi oynadi simdi de yokluktan orta sahada bir oyuncu oynatacaklar herif leblebi gibi calim atiyor.
Bizde bay cekip orta yapacak atip gececek diye bekliyoruz 6 aydir 22 yasinda herif.

Ft nin projesi de, Tayyibin acin Turkiyenin onunu hedef 2023 projesi gibi sonlanacak. 2022 ye geldik ve Turkiye cirilciplak soyulup sadece onu ve arkasinda sadecec iki cinar yapragi kaldi. Terim son 3 sene yaptigin herseyin yuzde 80 inde basarisizsin. Bir 3 sene daha yok hele ki son gecen yaz proje adi altinda yaptigin 10 transferden halen 7 si yanlisken . Iki ise yaramaz rumene bu yoklukta 10 milyon verdirdin!

Bu transfer döneminde bir orta saha bir sol bek bir sol kanat bir santrafor takviyesi yapmazsak ciddi küme düşme adayı olur bu takım demedi demeyin.Şikecileri son anda hakemler sayesinde küme düşmekten kurtulduğu sezondaki korkuyu yaşarız.

Sene başında sağ bek Boey sakatlandığında geçen sene alt yapıda formda olan Mahmut oynasa, sol bek formsuzluğunda Suleyman Luş oynasa Feghouli yerine Yunus oynasa, orta sahada Bartuğ oynasa bugün kimse tepki gösteriyor olmazdı aksine projenin planının içerisinde kalındığı için sabır olarak daha üst seviye de olurdu illa ki gelişim beklenirdi ama bugün ki maçta halen Babel oynuyor o zaman maç kazanmak için Babel'i koyuyorsan kaybettiğinde de gençlik demeyeceksin proje demeyeceksin kazanmak için kadro sürdüm kaybettim diyeceksin
Yaw yalan soylemeyin bari Yunusa filanda sabretmessiniz aga.Bu kadroya bende sabrederim diyordum ama sabredilecek gibi degil .Ama Bartuglaara cartlara curtlara sabretme olayini gecelim

Gosterilirdi :) O isi gecelim. Bizde basariya bakilir.

Sabaha kadar yazsaniz da bisey degismeyecek.adam acik acik kalacagim dedi,sabir istedi.baskanla aram iyi dedi.ha keske gitse o ayri.kotu ayrilmasini istemiyorum hocanin.zaten gelecek hocaya da 2 mac sabretmeyeceksiniz,o da malum.bosuna tatava yapmayin yani.gecen de yazdim,sonunda iyi seyler olacaksa bu kotu zamanlara katlanirim,sabrederim bi taraftar olarak.elimden bu gelir ancak.ama öte yandan ciddi anlamda kaliteli ve lider adama ihtiyaci var bu takimin.3 tane hem de,geri kalani da diger ihtiyaclar zaten.iyi geceler.bosuna debelenmeyin,bu da boyle bi zaman.bu ani yasamak gerekiyor,sonra ayaga kalkmak icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt