Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Yıldırım

Bu ayak oyunlari iyi degil. Cocugu bitirecekler. Versinler bize eger Sercan'in iyiligini istiyorlar ise. Rijkaard ile calismak her oyuncuya nasip olmaz. Fener'e yuksek bir ucrete satilir ise, Sercan kendini bitirir. Bkz, Arda Turan icin yonetim nasil dusunuyor ise, Sercan'ida iyi bir futbolcu yapip, Adnan polat iyi paralara iyi bir Avrupa takimina satar. Bkz, Ilhan Parlak. Cocuk sure alamiyor. Semih kendi cabalari ile daha yeni oynayabiliyor. Yoksa onuda harcayacak idi Fenerbahce.

Fenerde Türk futbolculara değer verilmiyor pek fazla Semih gibi Guiza'dan iki kat daha iyi futbolcuyu bile yedek oturtuyorlar.Sercan da giderse değerlendirceklerini sanmıyorum + çok üzülürüm onlara giderse.

Ben Topuza 7,5 verilmesini de doğru bulmuyorum.Ülkede o parayı hakeden adam yok.Arda şuan olsa Avrupa'da olsa 30'dan aşağı gitmezdi.Ülkedeki piyasa değeri düşük kabul etmek gerek.

Aslında iyi oluyor.Yabancıya o kadar saçacağımıza Türk takımlarına saçıp piyasayı yükseltelim.Anadolu takımları doğru transfer politikası uygularsa ligin kaliteside artar hem.

Sercan ve Volkan harekatı!

G.Sarayımız Bursaspor'un yıldızları Sercan ve Volkan'ın peşinde!

Galatasarayımız iç transferde önemli bir transfer hamlesi başlattı. Yönetimimiz Bursaspor'un Ümit Milli takımın iki genç yıldızı Sercan ve Volkan için Yeşil-Beyazlı kulüple pazarlığa başladı.

Başkanımız Adnan Polat, yöneticimiz Murat Yalçındağ ve Futbol A.Ş Genel Müdürümüz Adnan Sezgin ile birlikte Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'dan 2 genç oyuncuyu resmen istedi. Dün akşam Akmerkez'deki Papermoon Restorant'ta bir araya gelen her iki kulüp yöneticileri iki genç oyuncunun transferi için sıkı bir pazarlığa oturdular. Yöneticilerimiz febe'nin de talip olduğu Sercan'a karşılık Bursaspor'a 3 oyuncu + 3 milyon Euro önerdiler. Kulübümüz ayrıca Volkan için de bir oyuncu + 1 milyon Euro teklif etti. Böylece Kulübümüz iki genç için Bursaspor'a toplam 4 oyuncu ve 4 milyon Euro teklif etti.

Kaynak: DHA

Man Utd ya da Liver Sercan'ı babasının dediği gibi istese Babası onlara ....nü verir bu transfderi yapar. İyi piyasa yapmaya çalışmış adam. Büyük klupler 20 yaş üstü fubolcular için büyük referans arar. Bursa bi yere kadar...

azize saçıyor paraları sonra diğer takımlar iki pas yapabilen futbolcularına deli paralar istiyorlar.

sercanı+volkan şeni+ismaili+murat ceylanı alsın da rahat etsin keriz.

Her sene 50 milyon eurodan fazla para harcıyıp bu kadar başarısız olmak tez konusu olur valla.

azizeyi bence bir ünv. araştırsın.

birde bu kadar para nereden geliyor.

türkiye şartlarında Stad ve ürün satışından bu kadar gelir elde edilemez. bu işin altında illegal birşey var,açıklasında ne olduğunu bizde bilelim

Sercan iyi bir oyuncu olabilir . Kadromuzda görmek isterim ama mehmet topuz transferi gibi olmasını istemem bize bu sekilde bir transfer yakısmaz . Umarım Polat baskan bu olayın icinden yüzünün akıyla cıkar eger bu girisim dogruysa hayırlısı olsun takımımız icin .

Öyle olacağını sanmıyorum çünkü bjk kulüple görüşmeden oyuncuya imza attırmıştı.Şimdi 2 kulüpte önce oyuncunun kulübüyle görüşüyor.

hocam Bursaspor yönetiminin amacı zaten Sercan'ı satmak değil. yurt içinde bizden başka kime giderse kaybolacağını biliyorlar. ancak kulüp menfaatleri açısından çok yüksek meblağlar teklif edildiğinde satacaklar. o parayı ve şartları da şu an için sadece Fenerbahçe sunabilir düşüncesindeyim...

Iste bu kulup menfaatleri bir genc yetenek icin girmemeli. Tamam Sercan ustunden buyuk paralar kazanabilirler. Yanliz Sercan ilk once bizde oynamali Avrupa'ya acilmadan. Sonucta Sercan Rijkaard ile calismak ister, Daum ile calisacak hali yok. Eger Bursaspor Sercan'i Fenerbahce'ye satar ise, belki kendi kasalarina ciddi anlamda iyi bir para gelecek, yanliz Sercan gibi genc bir yetenegin onunu tikiyacaklar. Iyi dusunmeliler. Suan dunyanin en iyi futbolcusu olan Lionel Messi'yi parlatan Rijkaard olmus idir. Sercan'da bunu dusunsun, Bursaspor'da bunu dusunsun ona gore karar versin. Umarim teklifimizi kabul ederler. Sercan'i bu forma altinda cok gormek istiyorum.

G.Saray'da Sercan ve Volkan harekatı!

Galatasaray iç transferde önemli bir transfer hamlesi başlattı. Sarı-Kırmızılılar Bursaspor'un Ümit Milli takımın iki genç yıldızı Sercan ve Volkan için Yeşil-Beyazlı kulüple pazarlığa başladı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yönetici Murat Yalçındağ ve Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile birlikte Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'dan 2 genç oyuncuyu resmen istedi. Dün akşam Akmerkez'deki Papermoon Restorant'ta bir araya gelen her iki kulüp yöneticileri iki genç oyuncunun transferi için sıkı bir pazarlığa oturdular. Sarı-kırmızılılar Fenerbahçe'nin de talip olduğu Sercan'a karşılık Bursaspor'a 3 oyuncu + 3 milyon Euro önerdiler. Galatasaray Kulübü ayrıca Volkan için de bir oyuncu + 1 milyon Euro teklif etti. Böylece Sarı-kırmızıllar iki genç için Bursaspor'a toplam 4 oyuncu ve 4 milyon Euro teklif etti.

Beşiktaş'ın eski Genel Menejeri Sinan Engin'in de şahit olduğu Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek ile yapılan pazarlıktan olumlu sonuç alınmadığı öğrenildi. Ancak her iki kulüp yöneticilerin önümüzdeki günlerde bir kez daha bu çok takaslı transferi görüşmek üzre bir araya gelecekleri bildirildi.

19.06.2009

Kaynak : DHA

Denizli başkanı Ali İPEK?:):)Ondan mı istemişiz Sercan'ı.Vermez tabiki adam.Onun malı değil ki:)

Abiler ablalar ne 7si ne 9u neler oluyor, ben nerdeyim, burası Sercan topiğimi yoksa Huntelaar topiği açıldı da benim mi haberim yok :eek::eek:

haklısın, şu an için Sercan o fiyatlar etmez. ama şartlar bu fiyatların konuşulmasına neden oldu. Mehmet Topuz transferiyle piyasanın yükselmesi ve Bursaspor'un Sercan'ı satmak gibi bir amacının olmaması fiyatın buralara çıkmasında etkili olmuştur...

Iste bu kulup menfaatleri bir genc yetenek icin girmemeli. Tamam Sercan ustunden buyuk paralar kazanabilirler. Yanliz Sercan ilk once bizde oynamali Avrupa'ya acilmadan. Sonucta Sercan Rijkaard ile calismak ister, Daum ile calisacak hali yok. Eger Bursaspor Sercan'i Fenerbahce'ye satar ise, belki kendi kasalarina ciddi anlamda iyi bir para gelecek, yanliz Sercan gibi genc bir yetenegin onunu tikiyacaklar. Iyi dusunmeliler. Suan dunyanin en iyi futbolcusu olan Lionel Messi'yi parlatan Rijkaard olmus idir. Sercan'da bunu dusunsun, Bursaspor'da bunu dusunsun ona gore karar versin. Umarim teklifimizi kabul ederler. Sercan'i bu forma altinda cok gormek istiyorum.

ben de çok istiyorum gelmesini ama bu transfer için benim bakış açım biraz karamsar...

ben turkspordan bir bomba daha istemiyorum yaa..Dün gece 2:30 'da ne foruma girebildim ne de turkspor'a ligtv bile açılmıyordu..Bu gecede aynısı olursa kafayı yerim:)

Malum ertuğrul sağlam bursa nın başında ve iddialı olabılmek ıcın tranfer istiyordur .. bursa da Yeni bir yönetim göreve başladı.. Lakin aşırı borcu olduğu zaten biliniyor bursanın..

Yabancı transferlerı ıcın kaynak ve yerli taransferi... en kalıteli alınabılecek yerliler bizde( bursa için) Belki bu sebebten bize verme ihtimalleri var...

Fenerden alınabılecek oyuncular zaten verıldı ( yasin, emrecksın)

bizde ise hem maaş(yıllık ücreti) olarak daha az ve genç oyuncu bollugu var bu bizim avantajımıza gibi..

Bursa sercan a karşı denizi yada vedersonu istedi; ikiside bursada oynamayı kabul etmez çünkü fenerden kazandıgının yarısını bıle karşılayamaz bursaspor...

bizde ferdi volkan aydın mehmet güven bizden aldıklarına denk yada fazlasını bıle alabılırler bursa dan ..

İnsallah düşündüğüm gibi olur ve sercan alınır... Gercekten bir yıldız cıkacaksa türkiyeden yakın zaman da ..

Köklü alt yapısıyla bu futbolcu; bursa sporlu SERCAN olacağı kanaatindeyimm...

Benim bu haberlerden çıkardığım tek sonuç şu :

Yarın ögle üzeri bir transfer açıklanacak ama konuşulan hiçbir isimle uzaktan yakından alakası yok!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt