Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Yıldırım

haklısın, şu an için Sercan o fiyatlar etmez. ama şartlar bu fiyatların konuşulmasına neden oldu. Mehmet Topuz transferiyle piyasanın yükselmesi ve Bursaspor'un Sercan'ı satmak gibi bir amacının olmaması fiyatın buralara çıkmasında etkili olmuştur...

Bursa'nın ben satmak istemedigini düsünmüyorum . Anadolu klüpleri'nin transferler haric cokta büyük gelirleri yok . Bursa bu sene ligi 6. bitirdi ve hedeflerini büyütmek istiyorlarsa ellerinde ki 2-3 futbolcuyu satıp burdan gelicek gelirlerle kadrolarını genisletebilirler. Ve ayrıca bu sene ligde gösterdikleri performans futbolcuların kontratlarına zam yapma olasılıgını ortaya cıkarıyor .

Diger bir konu bu transfer icin tek rakibimiz suan fenerbahce gözüküyor . Gecen sene fenerbahce guiza 14 M euro emre 5 M euro josico 1 M euro ortalama 20-22.5 M euro para harcadılar . Ama bu sene gecen sene kadar avrupada basarılı olamadılar . Ve bu sene o kadar para harcıyabilceklerini düsünmüyorum Bu sene en fazla 15 M euro fln harcayabilirler . Ve topuzla özeri alarak bu paranın büyük bir kısmını harcadılar .

Son olarakta eger sercan ve volkanı alabilrsek bursasporun herseyini aldık demektir . Teksas grubu bu transferi zora sokabilir

Bursa'nın ben satmak istemedigini düsünmüyorum . Anadolu klüpleri'nin transferler haric cokta büyük gelirleri yok . Bursa bu sene ligi 6. bitirdi ve hedeflerini büyütmek istiyorlarsa ellerinde ki 2-3 futbolcuyu satıp burdan gelicek gelirlerle kadrolarını genisletebilirler. Ve ayrıca bu sene ligde gösterdikleri performans futbolcuların kontratlarına zam yapma olasılıgını ortaya cıkarıyor .

Diger bir konu bu transfer icin tek rakibimiz suan fenerbahce gözüküyor . Gecen sene fenerbahce guiza 14 M euro emre 5 M euro josico 1 M euro ortalama 20-22.5 M euro para harcadılar . Ama bu sene gecen sene kadar avrupada basarılı olamadılar . Ve bu sene o kadar para harcıyabilceklerini düsünmüyorum Bu sene en fazla 15 M euro fln harcayabilirler . Ve topuzla özeri alarak bu paranın büyük bir kısmını harcadılar .

Son olarakta eger sercan ve volkanı alabilrsek bursasporun herseyini aldık demektir . Teksas grubu bu transferi zora sokabilir

Fenerbahcenin transfer butcesi disinda kalan sozlerine katiliyorum.Seninde dedigin gibi fenrbahce 2 ouncu icin 15 milyon euroya yakin para harcadi ve bunlar yerli daha yabanci almadilar.Bence bi kadar parayi hatta daha fazlasini yabanci transferi icinde harcayacaklar yani gecen seneden daha fazla harcarlar.Aziz 3 sene sampiyonluk sozu verdi ya harcarda harcar bu sene paralari.

hocam kendin de söylüyorsun "Bursaspor'un herşeyini almış oluruz" dye. bu iki futbolcuya camianın ve taraftarın bakış açısı farklı. bir başarı beklentisi varsa bu futbolcular üzerine kurulu bir düzenle o başarı gerçekleşebilir diye bakılıyor. bu yüzden fahiş fiyatlar önerilmediği takdirde bu iki futbolcu da satılmayacak. kısacası camianın görüşü; başarı için bu futbolcuların kalması şart...

Arda en fazla 20 eder kimse kusura bakmasin.

Sercan'a geleceksek adam kendi yasitlarindan cook daha üst seviyede, suan Avrupa'da her lig'e uyumda saglaya bilecek bir oyuncu. Yetenekli'mi? en yetenekli Türk futbolcu desem yalan'da olmaz. Mevlüt Erdinc'ten daha etkili oldugunu düsünüyorumki Mevlüt komple bir forvet. Mevlüt 8M € ediyorsa, Sercan'da 10 civari eder.

Not: Gecen sene ManU 4M pound teklif etmis ama satilmamisti.

az once trt spor haberlerinde son dakika geçti. Adnan Polat bursa baskani ile Sercan konusunda gorusuyorlar. oyle dedi spiker

Takasla halledilebilecekse super olur ama peşin para isteniyorsa mevlütü alalım daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt