Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV - Sayfa 9684 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | 00.00 da kapanacak.

Annan da yolda!

Misimovic ve Insua'yı renklerine bağlayan Galatasaray'da şimdi de Anthony Annan'ın uçaktan inmesi bekleniyor!.. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek Ganalı ön libero daha önce yaptığı açıklamada, Galatasaray'la anlaşmaya vardıklarını son sözün ise Rosenborg tarafından söyleneceğini açıklamıştı.

Annan da yolda!

------------ufuk-----------

-sabri--neill--h.balta--insua-

----------xxx--cana--------

--elano---misimovic---arda--

------------baros-----------

beyler dikdike xxx te mustafa sarp ayhan barış yada musa oynayacak. benim için öncelik barış ve musa da. barış en azından çok koşuyor bol pres yapıyor. cana ya çok yardımcı olur. sarp ve ayhan yaşlarından dolayı düşünülmemeli bence

16580_Galatasaray_SK.jpg
[/url][/IMG]

Annan da yolda!

Misimovic ve Insua'yı renklerine bağlayan Galatasaray'da şimdi de Anthony Annan'ın uçaktan inmesi bekleniyor!.. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek Ganalı ön libero daha önce yaptığı açıklamada, Galatasaray'la anlaşmaya vardıklarını son sözün ise Rosenborg tarafından söyleneceğini açıklamıştı.

Annan da yolda!

kaynak saglam denemez....reklam amacli verilmistir bu haber

Annan da yolda!

Annan da yolda!

Ne zamanın haberi bu:)

millet bu emana ya mi laf ediyor anlamadim 1 haftadan beri yok gelmesin yok isimize yaramaz yarim satten beri seyrediyorum adami herif boga gibi hemen hemen her topta var orta sahada,garip neden begenmedi acaba bazi arkadaslar

İyi oldu gelmemesi. Zaten yerli dışında transfere karşıydım ben. Umarım Musa beklenen gelişimi gösterir.

Dün gece Mehmet Yavuz bence Üyeleri Forumda tutabilmek icin bir duyum atti ortaya.

Nöbet bitti diye millet dagilmamasi adina,iyi bir yöntemdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt