Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV - Sayfa 9685 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | 00.00 da kapanacak.

bu takımın öncelikli hedefi bir 10 numara ve 2 yönlü ortasaha oyuncusu ve barosa alternatf forvet değilmydi haaa evet işte ozaman hala şans var niye mi solbek hakan baltanın durumundan çağalrın sakatlığından gerekçe olarak alındı ve10 numarada geldi ama asıl hedef bir ortasaha oyuncusuydu bu önemliydi emana için çok uğraşılmış altrenatfleri düşünülmüştü ortasaha olur ki baros forvette tek kaldı malum mehmet batdal da sakat forvet içinde hala şans var hala

Bu takımın transferde öncelikli hedefimi vardı? Özelliklede Sezgin le. Öncelik Para hedefse Boş bir TT Arena :)

Renktaşlar paylaşıldı mı bilmiyorum ama ortamı biraz yumuşatayım dedim.

Galatasaray'ın transfer sezonu kapanmadan iki gün önce yaptığı transfer Anthony Annan, başkanlar arasında gerginlik yarattı. Manisaspor maçından sonra Adnan

Polat'ı arayan Aziz Yıldırım'ın "Niang'ı gördün mü? İşte transfer böyle

yapılır. Siz kimi aldınız?" sorusuna Polat'ın cevabı: "Annanı aldık"

...olunca kızılca kıyamet koptu. :D

*Tam bu mesajı yazarken yeni mesajları gördüm. Belki de gerçek olur...*:asd:

Annan da yolda!

Misimovic ve Insua'yı renklerine bağlayan Galatasaray'da şimdi de Anthony Annan'ın uçaktan inmesi bekleniyor!.. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek. Rosenborg'la 3 milyon euro bonservis bedeliyle anlaşmak üzere olan Galatasaray, transferin biteceği bu gece yarısına kadar Ganalı ön liberoyu İstanbul'a getirecek Ganalı ön libero daha önce yaptığı açıklamada, Galatasaray'la anlaşmaya vardıklarını son sözün ise Rosenborg tarafından söyleneceğini açıklamıştı.

Annan da yolda!
:allaalla6vr:

her zamanki gibi eksikler tamamen giderilmeden geçen bir transfer döneminin daha sonuna geldik. hayırlısı olsun ne diyelim. herzamanki gibi takımımıza destek vermeye devam edeceğiz. İnşAllah sene sonunda iki kupayı birden alıp sezonu tamamlarız.

M.Sarp'ı tanıyorsam Misimoviç'ten önde oynar

Her iddaa ya girerim bende aynı fikirdeyim.

Adam kendini playmaker sanıyo.

Es-es maçının ilk yarısında defansif orta saha gibi oynadı orta sahayı geçmedi adam surat astı resmen.

Kendi yerimde oynasam daha yararlı olurum filan demiştir Riijkard'a devre arası:D

16580_Galatasaray_SK.jpg
[/url][/IMG]

Servet'in yerinde Hakan Balta oynar gibi..

Elano'nun yerine ise sağlıklı bir Pino oynar.

Beyler. Ben birazdan gidiyorum. Malum artık transfer nöbeti kapanıyor.

Geçen senelerdeki gibi acı-tatlı bir nöbeti daha tamamladık. Eğer bir son dakika şakası olmazsa, transferi bitirdik.

Ben ve arkadaşlarım her ne kadar forumun her yerinde aktif olsakta, kimi arkadaşlar sadece nöbetlerle ilgileniyor. Bu nedenle, bütün o arkadaşlara Ocak ayındaki transfer nöbetinde görüşmek üzere diyorum.

Şu da bir gerçek ki, transfer nöbeti kadar hiç bir konu bunca üyeyi bir araya getiremiyor. :)

Şu ana kadar yapılan tüm transferlerimize başarılar diliyor, en güzel şampiyonluklar bizimle olsun diyorum.

"Galatasaray adının olduğu yerde her zaman umut vardır."

Saygılar,

:tiphat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt