Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | Açılış

BeyazTV'de Hasan ŞAŞ :"2 hafta içinde herkesin bildiği az çok duyulmuş kişiler bunlar bitecektir. Biz listemizi vereceğiz kısa sürede bitmesini umut ediyoruz."

Alper

Melo

Umut

Sol Bek

Stoper

Onur (Muslera giderse)

Bunların dışında genç Türk yetenekli futbolcular bulursak alınabilir. Yoksa yeterli bence.

Oleyyyyyyyyyyyyyyyy

Transfer Nöbeti acildiiiiiiiiiiii

Transfer Nöbetin Reisi burdaaa :cool:

Sistemi bozmadan kadroyu güçlendirelim :ka21:

Burak Drogba

Sneijder

Selçuk Melo Alper

Clichy Lescott Semih Eboue

Muslera

+: Aykut Demir, Ziya Erdal, Kerim Frei, Sefa Yılmaz, Ömer Şişmanoğlu, Mbokani :)ayatollah:)

Ligue 1'i devamli izleyen biri varsa Chedjou'yu biraz anlatsin. Az buz izledim ama tam fikir sahibi olamadim. Yerden iyi, havadan eh iste. Daha garanti bir transfere girsek daha iyi olur gibi.

Arkadaslar size birsey soracagim yarin kismetse bi kopek alacagim ama arkadaslardan bilgi acmak icin bi konu acmak istiyorum, nereye acacagimi bilmiyorum konuyu. Yardimci olurmusunuz ?

Ziya<->Clichy

Lescott<->Aykut

Drogba<-> Ömer

Melo<->Hamit

Sneijder<->Sefa

istediğini seç beğen değiştir form durumuna göre :ka21:

Arkadaslar size birsey soracagim yarin kismetse bi kopek alacagim ama arkadaslardan bilgi acmak icin bi konu acmak istiyorum, nereye acacagimi bilmiyorum konuyu. Yardimci olurmusunuz ?

https://www.gscimbom.com/forum/gscimbom-cafe/ :tiphat:

Belhanda'nın ne yaptığını gördünüz mü ? Tam fenerlik bir oyuncu :D

O kadar da salak olamaz. Belhanda yakın çekim yapan kameraların olduğunu biliyordur. Göz göre göre bu şekilde penaltı kullanmaz.

Bence kaleciyi yanıltmaya çalışıyor. Ama kaleci yemiyor.

Bizde halı saha maçları yaparken kaleciyi yanıltmak için köşeyi gösterip onun aklını çelmeye çalışırız..

Melo, Umut kesinlikle kalmali. Sezonluk 15+golü garanti edecek Umuttan baska yerli alternatif yok. Alperde cok önemli, onuda kesinlikle almaliyiz. Onun disinda, üst düzey lider stoper ve üst düzey sol bek

+Potansiyeli olan genc oyuncular, Taylan, Frei gibi.

O kadar da salak olamaz. Belhanda yakın çekim yapan kameraların olduğunu biliyordur. Göz göre göre bu şekilde penaltı kullanmaz.

Bence kaleciyi yanıltmaya çalışıyor. Ama kaleci yemiyor.

Bizde halı saha maçları yaparken kaleciyi yanıltmak için köşeyi gösterip onun aklını çelmeye çalışırız..

Bence açık açık şike yapmış kesin gelir şikecilere.

Alper ve Arda'yı alabilirsek yerli anlamında çok rahatlarız. İkisini de takımda görmeyi çok istiyorum. Dilerim gerçekleşir bu transferler bir şekilde.

Ayrıca daha geniş bir kadro oluşturmak adına Aykut Demir, Erman Kılıç gibi oyuncular değerlendirilebilir. Hem maliyetleri fazla değil hem de ligde her rakibe karşı ilk 11 çıkabilecek kalitede oyuncular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt