Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | Açılış

Alper ve Arda'yı alabilirsek yerli anlamında çok rahatlarız. İkisini de takımda görmeyi çok istiyorum. Dilerim gerçekleşir bu transferler bir şekilde.

Ayrıca daha geniş bir kadro oluşturmak adına Aykut Demir, Erman Kılıç gibi oyuncular değerlendirilebilir. Hem maliyetleri fazla değil hem de ligde her rakibe karşı ilk 11 çıkabilecek kalitede oyuncular.

Aynen katılıyorum, özellikle arda çok iyi olur.

Bu sene yapılacak transferlerle, Şampiyonlar ligi Finalinin hayal olmadığını anlayacağız bence. Bu sene bu işin kolay olduğunu gördük, bu sene rakipler kolay lokma olmadığımızı gördü. Bu sene takımımız için çok acayip bir kırılma noktası olacak.

Melo, Umut kesinlikle kalmali. Sezonluk 15+golü garanti edecek Umuttan baska yerli alternatif yok. Alperde cok önemli, onuda kesinlikle almaliyiz. Onun disinda, üst düzey lider stoper ve üst düzey sol bek

+Potansiyeli olan genc oyuncular, Taylan, Frei gibi.

Bugün çok sinirliydi Umut, ilk yarı takımı gol anlamında taşıyan oyuncu olmasına rağmen, ikinci yarıda geri plana itilmenin sıkıntısı var... Bence bize gelmek istemeyecektir, çünkü onu banko ilk 11'e yazacak Beşiktaş-Trabzon gibi takımlar var ligimizde. Ben kalmasını isterim.

Melo konusunda her zamanki gibi daha iyisi alınmalı diyorum. M'Vila - İnler - Song üçlüsü favorim, fiyat-performans anlamında. En çok parayı ön liberoya bayılmalıyız. 10-15 gözden çıkarmalıyız.

:ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

cl'de 7 yabanciyla oynuyoz zaten ligde form durumuna gore rotaz yaparsin

yaparsın da rotaza girenlerin bunu dert yapmaması gerekio.. o kardodakilerin hiçbiri rotaza girmeyi sevecek tipte değil.. ha bir de clde taş çatlasa oynayacağın 12-13 maç, ligde var 34 maç, neredeyse üçte biri.. yani 3 maç oynuyorsun birinde full kardosun, ikisinde rotazlısın.. full kardo harmonisi nasıl koruncak diye şüphe ederim o zaman..

Bu sezon Ezequiel Garay'i ilk defa dolu dolu seyrettim. Tam bir libero. Teknigi en cok dikkatimi ceken tarafi. Chedjou belki de daha iyidir bilemem, ama Garay cok nokta bir transfer olurdu. Keza Zapata. Milan ve Villareal anlasamazsa baliklama atlayalim Zapata'ya.

Boyle 60-70 metreye milimetrik paslar atabilen bir adam istiyorum en geriye. Geriden takimi ataga kaldiran vs.

yabancı basına haber düşmemiş henüz...sabaha karşı başlar yine dedikodular..arsenali bize verecek elinde olsa ingiltere.podolski,gervinho...clichy inşallah gelir. ben de isterim coentrao gelsin ama ilgileniyoz mu bilinmez...

Beklediğim transferler

Yerli : Alper, Şener Özbayraklı, Onur Kıvrak,Aykut Demir, Kerim Frei

Yabancı : Adriano,Terry veya Lescott,Melo

Kiradan Kesin dönüş yapacaklar: Sercan,Yiğit,Kazım

Gitmesini beklediklerim: Muslera,Ujfalusi,Riera,Aydın,Gökhan,Burak

Son olarak birde yardıran kanat alırız gibi geliyor Robben olur,Farfan olur,Arda olur,Quaresma olur bu tarz bir futbolcu alınmasını bekliyorum.

Garay iyi. Ayrıca soyadına G'den sonra "alatas" ekleyince Galatasaray oluyor.

Kısmet or not?

Alper zaten bitti muhtemelen Ts maçından sonraki günlerde açıklanır. Transferlerin nereye geleceği çok bariz, sol bek ve stoper. O yüzden Haziran'a kadar en azından stoper transferi biter diye düşünüyorum. Chedjou ilk aday. Aynı zaman da Umut ve Melo'da da bir karar alınıp haziran ayına kadar o transferlerede nokta koyulur. Yani haziran sonuna kadar 4 oyuncu transferi yapmış oluruz. :)

Çok mu iyimserim acaba :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt