Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #5 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dürüst olmak lazım artık şu saatten sonra gedsonda gelse poulinhoda gelse ivmesini kazanmış hazırlığını tamamlamış psv den hezimet sonuçlarla ayrılırız.inşallah şans yanımızda olurda eleriz psvi.yüzde 1 şans var işte ona da mucize deniyor ,İNŞALLAH bizim adımıza gerçekleşir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aynen öyle biz boşa takıyoruz kafaya psv maçını. Hocanın bile umrunda olduğunu sanmıyorum baksana antremanlarda gülücük dağıtıyor.

babacan'ı hatırlamıyorum ama günok büyük haksızlık ettiler. yedekte durmayı hakketmiyordu
gunok sözleşme uzatmadan gittikten sonra da bir ton çöp kaleci almak zorunda kaldılar kameni fabiano
Günok'un yakın arkadaşını tanıyorum, Galatasaray'a gelecekti ama oynamak istediği için gelmedi.

Sanırım psikolojik olarak düşüşler yaşayabiliyormuş bence Fener o yüzden şans vermedi.

Liderlik açısından güncel tüm kalecilerden iyidi Mert, Türkiye'nin Neuer'i idi zira Ter Stegen daha yetenekli ama Neuer daha iyi kaleci.

Biz şimdi gider 2-3 türk oyuncu alırız. 1-2 hafta sonra kulüplerimizin isteği ve pandeminin olumsuz etkilerinden dolayı bu yıl içinde yabancı sınırını uygulamıyoruz diyecek bu tff

Transfer dönemleri ızdırap oluyor çünkü her şey öngörülebilir. Aysal hatta Polat döneminde bile heyecanlı geçiyordu.

Transfer dönemide futbolun bir parçası ve heyecanlı geçmesi zaruri yoksa 0-0 pozisyonsuz geçen maç tadında transfer dönemide büyük başarısızlıktır.

Aynen öyle biz boşa takıyoruz kafaya psv maçını. Hocanın bile umrunda olduğunu sanmıyorum baksana antremanlarda gülücük dağıtıyor.

Yıllardır hasret kaldık saldırgan zemini ağlatacak oyuncu karekterleriyle maç izlemeye.gomisli takım azda olsa tt arenada bunu gösteriyordu ama yeterli değildi.psv hocası böyle bi oyun karakterini oturtmaya çalışıyoruz demiş.yaparda bence.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vaadlerde bulunurken uçtuğunu biliyordum ve hiçbir zaman da desteklemedim. Ancak yeni gelmiş bir yönetime biraz zaman vermek gerek, hangi yönetim olursa olsun. En az bir 3 ay beklemek gerek. Eylül ortası ekim başı birçok şey ortaya çıkar. Bence şu an yönetimin, kendisi için değil ama Galatasaray için desteğe ihtiyacı var. Bunu transfer için demiyorum genel anlamda diyorum. Biraz sabır gerek. Balkan seçim öncesi demeçleri ile şu an desteği hak etmezse de bile bir şansı hak ediyor. Çünkü bu kısa süre için kimse birşey yapamaz.. seçim öncesi 10 gün 20 günde transfer yaparım muhabbetine İnanıp oy veren veya destek veren varsa, kandırıldık filan demeyip saflığına yansın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynı görüşteyim, süre tanınmalı.

Bir tek eleştirim; neden kafalarını kuma gömdüler?
Çık açıkla; ne neden olmuyor, ne zaman ne olacak.
Bilgi paylaş ki insanlar kendi kafalarına göre kötümser/karamsar senaryolara yönelmesinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt