Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vasatlik ve loserlik genlerine isledi takimin ve her bir oyuncunun. Yapılmasi gereken hamleler:

1) Derhal erken secim ve Sn. Esref Hamamcioglu onderliginde gs'nin yönetilmesi.
2) FT'nin kovulmasi ve gelecek hocalara mudahale etmemesi karsiliginda olene kadar yillik 2 milyon euro maas baglanmasi.
3) Loserlik ve vasatlikla yogrulmus bu sirkten hallice ekipteki tum oyuncularin, evet tum oyuncularin satilmasi veya sozlesmelerinin fesh edilmesi. Sezonun kumede kalarak tamamlanmasi yeterli.
4) Yeni sezon yepyeni baslangic.

Allahın amatörleri şu dünyada bizm takim kadar amatör yönetilen bir takım olduğunu düşünmüyorum son 4 5 senedir. Ne oyuncu pazarlamasını biliyorlar nede oyuncu transfer etmesini. Takim desen fiyasko td desen td mi ne olduğu belli değil oyuncular desen ruhsuz ve beceriksiz yazıklar olsun hepinize

feghouli yollanmadan ghezzal 2.5 m euro üstü bir fiyata alınırsa hoca başkan hepsi istifa etsin hiç ihtimal vermiyorum bu duruma dünyanın en ahmakça transferi olur takım delik deşik olmuş para peşinde bir adam için vakit harcıyoruz

Buldum:
bu gercek mi ?

bu oyuncuyu hangi baslikta konustugumuzu unuttum. hatta bunu yazmistim bir iki abd li oyuncuyu daha...
fc dallas tandansli olanlar.

Yaş 40 a 1 ay kaldı benden büyüklerde aynı düşünüyorlardır, yarınfinalde çocuktum ama hala prekazi ve tanjunun uçan kafası ile monacoyu geçişimiz ve steauya dağılışımız net bende. Gerisi zaten dün gibi uefa super kupa 11 yılındaki kadro ve çeyrek finaller vb. Kötü sezonlarımda net iyiler gibi, bu kadar ruhsuz bir takım hatırlamıyorum ya beynim silip atmış gerçekten bu kadarı yok (adnan polat ve 8. Lik böyle değildi) takım komple kötü olamaz neden arma için oynamadıkları iş ahlaklarının düşüklüğü hepsi araştırılmalı, resmen vazgeçmişler armadan öyle gezinen tipler var sahada.

Utanması da yokmuş bunların. Sanki hiçbişey olmamış 5 yememişler laylay lom herşey. Hakkaten nefret ettirmeden bırak artık hocam olmicak artık. Galatasaray takımı başında hiçkimse olmadan paf takımı bile çıksa psv nin karşısını en fazla 1-2 gol fazla yerlerdi. Anlayın ne kadar gereksiz olduğunuzu. Başkanlık koltuğu boş olsa bundan kötü yönetilmezdik. Hiçolmazsa yokki yönetilelim derdik

Ne anlatiyim yav 3 senede 50 tane adam alındı hepsinde sonuç aynı oluyor.

Elindeki beğenmediğim adam gidiyor premier ligde futbol dersi veriyor ama bizim lige ve sisteme uymuyor keza falcao istese her türlü son bir şarki yapabilir ama cash para daha tatlı.
Daha 5 ay önce premier lig futbolcusu olan bekin var oynatmıyorsun ama gidip tarz olarak birebir aynısı olana hem bonservis vermeye çalışıyorsun hemde rakiple dalaşıyorsun.

Kadrondaki adamlar
Muhamed
Babel
Falcao
Feghouli
Macao
Yeddlin
Israrla isteyip aldırdığı adamlar aytaç, arda, alparslan, emra akbaba, emre taşdemir.

Salmak istemediği oyuncular donk.

Takımda 4 tane genç oyuncu var diye gidip tüm takımı güçsüz tecrübesiz zannedip durmayın.

Arda, taşdemir, ömer, akbaba bu hedeflerin sözleşmesi bitti beğenmiyorsan sözleşme yenilemeseydin. Hem beğenme hem sürekli ilk 11'e koy.

Takımdaki tek suçlu belirli bir futbol modeli ve uygulayamayan sadece yürüme üzerine kurulu atak stiline sahip, fedai kim varsa yanında yeri garanti olan hocadır.
Oyuncu kalitesi kötüydü
Ligin en iyi oyuncularından emre ısrarla alındı. 2 senedir aytaç aşağı aytaç yukarı.

Scout ekibi diye ekip kuruyorsun verdiği rapordan oyuncu alınınca bir dakika şans vermiyorsun, en düşük bonservis bedeli 10 milyon olan oyuncular gelmiyor diye isyan ediyorsun.

Istediği ve aldırdığı adamlarla oynayıp başarısız olan ama suçlu olan bizim gibi taraftar.
Ekli dosyayı görüntüle 131744

Paramız ve imkanımız yok diye denizlispor kalitesinde futbol oynatacak, transfer olmayınca tüm suç taraftarda olacaksa parası olan avrupalı bir takıma kapağı atar parayla bunları yapabiliyorum diye bizleri göt edebilir. Buyursun yapsın adam haklıymış premium oyuncular ol adan yapamıyor yazık adama deriz.

Yahu ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun.Siz gerçekten kafayı yemişsiniz.Yahu ben zaten bizim en büyük sorunumuz yapılan transferler diyorum.Bundada en başta Fatih terim sorumlu diyorum.Yetmiyor çapsız başkan , yöneticiler ve bunları körü körüne savunan taraftarlar diyorum. Sen hala fatih terimde takılı kalmışsın.

Sizdeki sorun ne biliyormusun.Fatih terim nefreti gözünüzü kör etmiş.Bu şekilde sağlıklı ve doğru yorumlar yapmanız imkansız.

Hani sen denizli örneğini veriyorsun yaa bu takım geçen sene şerefsiz federasyon ve hakemleri biraz adil olsaydı şampiyon olacakdı.
İşte benimde kızdığım o sene başı adam gibi transfer sezonu geçirilseydi elimizi sallaya sallaya şampiyon olur avrupadada bu durumlara düşmezdik.

İşin özeti bu durumun sorumluları aslolan Galatasaray deyip buna göre hareket etmeyen, transfer işlerine karışmıyorum diyemiyen Fatih terim, çapsız başkan, yöneticiler ve bunları körü körüne savunan taraftarlardır.

Bir tek 2012 yazinda burak yilmazin bize gelecegi ve rusya ve Gs arasinda bir seçim yapmasi soz konusu oldugunda twit atmıştım bir futbolcuya.twitterda burak biz sampiyonlar ligindeyiz,selçuk inan burda ve fatih hoca var.sen bilirsin,hangi secim daha iyi diye yazmıştım 😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt