Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bülent Korkmaz: "Transferler yapılmıyorsa demek ki ‘Türkiye Ligi bize yeter, biz şampiyon olursak başarılı olmuş oluruz’ hedefindeyiz. Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım, biz hep araç olarak kullandık Türkiye Ligi’ni. Yani bu yönetim, doğru planlama yapmamış."

Geçenki açıklamalarından anladığım, hoca da bu düşüncede maalesef en başından
Hoca zaten soyledi ya transfer yapsakta yapmasakta garantisi yok dedi psv macinin,kac kere...hoca elenmeyi 2 hafta önce kafaya koymus zaten, ona yakismayan da bu düşünce

Bülent Korkmaz: "Transferler yapılmıyorsa demek ki ‘Türkiye Ligi bize yeter, biz şampiyon olursak başarılı olmuş oluruz’ hedefindeyiz. Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım, biz hep araç olarak kullandık Türkiye Ligi’ni. Yani bu yönetim, doğru planlama yapmamış."

Geçenki açıklamalarından anladığım, hoca da bu düşüncede maalesef en başından

"Dünya büyüklüğünde hayalim var"​

Türkiye = Dünya mi?

Son dakika haberlere göre, Galatasaray'da peş peşe gelişmeler yaşanıyor. PSV'ye 5-1 gibi ağır bir skorla yenilen temsilcimizde transfer çalışmaları hız kazandı. Maçtan sonra otelde bir araya gelen Fatih Terim ve Başkan Burak Elmas transfer bombalarını patlatıyor.

GHEZZAL ÇOK YAKIN
Fanatik'ten Metin Karabaş'ın haberine göre ise Galatasaray iki transferi birden açıklamaya hazırlanıyor. Beşiktaş 'ın sözleşme uzatmak için çaba harcadığı Rachid Ghezzal, Galatasaray'ın bu yaz dönemindeki ilk yabancı transferi olmaya çok yakın.

BERKAN KUTLU DA MUTLU SON YAKIN
Ghezzal'la birlikte transferinin açıklanması beklenen diğer oyuncu Berkan Kutlu... 23 yaşındaki futbolcu için Alanyaspor'a 3.2 milyon Euro'nun 3 taksitle ödeneceği öğrenildi

TERİM ÖZELLİKLE İSTEDİ
Berkan'ın transferiyle birlikte, Fatih hoca orta sahadaki dinamizm ve temponun artacağını düşünüyor. Böylece hem Taylan'ın hem de imza attıktan sonra Gedson Fernandes'in hücumda daha etkili olacağı inancı hakim. Bir diğer yeni transfer Aytaç Kara da bu isimlerle rotasyona dahil olacak.

Skorer60f92c6b86b2442c400f8141.jpg

Hamit selçuk melo sneijder orta sahasının niye içinden geçemiyordu o gençler
E66kLZPWEAACdhQ
Off işin yoksa topa vur modunda adam

Aslan, Sağ Bek'e ABD'li oyuncu Shaq Moore'yi gündemine aldı.
533%20(2).jpg

ABD'li oyuncu, İspanya 2. Ligi'nden Tenerife'de forma giyiyor. Eğer iddialar gerçek olursa Yedlin gidecek ve sağ bekte ABD değişimi olacak.

Kovun Terimi getirin isimsiz birini kovun buyuk abileri cikarin altyapidan oynatin basarida beklemeyiz genc oyunculari izleriz ama biliyorumki son hafta menajer kucagina oturup yine milyon eurolari sacacaksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt