Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu takima top sürebilen oyuncular lazım.

Onyekuru gibi atletik ve adam gecebilen Sneijder gibi pas dağıtabilen, ghezzal gibi orta açabilen. Kısaca bu takıma karakteristik özellikleri baskın oyuncular lazim. 11 tane standart kabız topçu ile biryere gelemiyorsun işte.

Biri iyi koşacak biri iyi pas atacak biri iyi kafa topuna çıkacak. Bunları yapamazsan olmuyor. Tamam hoca da eksik ama şu kadro da kiralık oyuncularla sene sonu geri almak için çabalayarak iyi bile gitti. Gecen sene uzay futbolu oynayan Beşiktaş la aynı puanda bitirdik.

Hocaya haksızlık yapmak istemiyorum. Ama paftan olur ama baska takımlardan takimi karakteristik oyuncularla doldurmak şart. Kalbur üstü dediginiz Beşiktaş takimi boylr oyunculardan kuruluydu. Kadrosu asla kötü değildi...

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao PVA
Taylan
Kerem Gedson Berkan Henry
Mostafa

Berk
Sekidika Alpaslan Işık Ömer
Aytaç
Yunus Feghouli Emre Barış
Babel

şunu yapsak şık olur

artik salt lig yarisi icin henry'e de gerek yok o kadar bonservis vermeye...
ben baris'i izlemedim, alindigina gore o oynasin -idare eder yani transfer edenler imza attirdiysa...
bunun disinda yunus bu takimda artik ilk 11e dusunulmeli. ligde de kendi oyuncularimiza sans vermeyip guvenmeyeceksek, ne diye kiraya vs veriyoruz ki ?

babel ,feg gibi oyuncular da artik yolcu edilmeli. ligde oynasalar ne oynamasalar ne?
son iki sezon ozellikle ne verdiler? bir kac mac babel sut atti bir kacinda golle bulustu diye bel baglayip tum sezona bel baglamam bu oyuncu ozelinde. feg'i futbol birakmis bi biz birakmadik kendisini...

bosa yer kapliyorlar. feg'in aldigi sureyi artik yunus alsin daha olumlu olur.

Berkan geldi, Gezzal yolda, Gedson her an bitebilir, Van Aanholt her an açıklanabilir sadece detaylar konuşuluyor. Müsterih olun.

dunku hezimetten sonra foruma girip biseyler yazabilecek motivasyonu nasıl bulabiliyorsunuz?
sevgili ekin renkdasim,

samimi soyluyorum, icim icimi yiyor , koca sezona yazik olacak,.. gerci gencken kafaya cok takardim yenildigimiz macin ertesinde...

psv macinin ertesinde sahsen foruma transfer ozelinde mesajlar ekledim bir de dunku macin kritigini yaptim nacizane.

artik transfer beklemiyorum,sahsen de istemiyorum. asiri luks kacar artik transfer alinmasi salt lig yarisina yonelik.

ne ghezzal, ne stanciu vs gibi oyunculara 4 ve uzeri bonservis vermek akil kari degil. maaslarini soylemiyorum bile.

salt lig yarisi icin ben teknik ekibin yerinde olsam alt yapi ve kiraya verdigimiz(yunus vs) yeni alinan yerlilerle bir karma kadro kurup devamli ouynatip mac kondisyonu yukleyip kompakt tutardim mevcut kadroyu.
gecen sezon kisitli kadrosu ile bjk aldi goturdu. biz onlardan daha iyi yapariz yeterki bu yonde irade olsun.

nacizane gorusumdur.

saygilar.

Terimciler dünkü maçta terim hariç herkesi kusurlu buluyor. Hala geçmişini konuşan insanlar var. Hâlâ söylüyorum terim 4 senede 2 şampiyonluk aldı o 2 şampiyonlukta rakiplerin mala bağlamasından kaynaklıydı. Ozan kabak mecburen oynatılmasaydı çıkamayacaktı alt yapıdan. Keza Semih kaya da aynı şey geçerli. Mecburen koydu oyuna. Terimin kadrosunda olmak için herşeyden önce evlat kategorisinde olmak gerekir. Nasıl olduğu değil evlat olduğu önemlidir. Bugün terimden nefret etmemin sebebi korkaklığıdır. Sahanın içine hakim olamadığı için hep saha dışına mesaj vermesidir. Kardeşim susarsın kapatırsın ağzını takımına bakarsın. Yöneticiler birşey yapmıyorsa sesini çıkarmaz işine bakarsın. Sorarlar adama ses çıkardın da ne oldu diye. Bu baba gibi görme muhabbeti de sıktı artık gerçekten. Futbol artık sadece soyunma odasında felsefe yapmakla olmuyor. Teknik taktik gelişim değişim formasyon. All in one yani. Sen Keremi maçın 80. Dakikasında oyuna alırken adamlar 21 yaşında ki adamı geliştirip senin içinden geçiriyor. Egosu Galatasaray'a zarar veriyor. Efsanesin tamam ama Galatasaray'ında çok ekmeğini yedin. Şampiyonluğa kanalize olmuş bir güruh var nedense. Nasıl olursak olalım modundalar. Kardeşim sen bana 4 senede 15 iyi maç çıkarmamışsın hâlâ 3 yıl istiyorsun. Yok Eylül olmadı ocak neyse haziran sonra eylüle zaman var Eylül olmadan 3 yıl verin. İşin gücün boş yapmak. Çık deki olmuyor Galatasaray'a zarar vermek istemiyorum seni omzumda taşırım. İnsanlar yaşlandıkça demekki riskten korkuyor. Kendi de biliyorki son durak biziz ve bizden başka ekmek yiyecek kapısı yok ondan 3 sene daha istiyor. Hoca efsane yolundan gazoz olma yoluna gidiyorsun. Yazık etme kendine

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao PVA
Taylan
Kerem Gedson Berkan Henry
Mostafa

Berk
Sekidika Alpaslan Işık Ömer
Aytaç
Yunus Feghouli Emre Barış
Babel

şunu yapsak şık olur

kerem ve onyekuru ideal ikili olmaz bence çünkü ikisinin de yapamadığı şeyler benzer.
ikisi de adam eksiltmekte mahir değil, savunmanın üzerine giremiyorlar. kerem bu alanda onyekuru'dan da geride.
kanatların en azından bir tanesinin ribery'nin 04-05 devre arasında gelip herkesi şaşırttığı zamanlardaki gibi ya da keita gibi çizgiyi kullanabilmesi ve adam eksiltebilmesi gerekir bana göre. ya da daha yakın bir örnek vermek gerekirse başakşehir'deki vişça gibi.

Dün akşamdan sonra dağıldım resmen bu skorları artık sıradan takımlardan almaya başladık çok koydu

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Üstad dağılacak bişey yok, perşembenin gelişi çarşambadan belliydi.
Hezimet bağıra bağıra ben geliyorum dedi ve geldi. Bunun yönetim ve teknik heyet hariç herkes farkındaydı. Şahsen ben hiç şaşırmadım bu skora, bu futbolla bu skor gayet normal.

Allahtan Malen ve Dumbfries yoktu, onlarda olsaydı kargaların 8-0’ı bile tarihe karışırdı insan içine çıkamazdık.

Türkiye Ligi'nde Marcao,Alparslan luyindama hatta Aytaç emin falan stoperde idare edersin.yedlin de iyi kötü iş yapar.orta sahaya kanatlara tam 5 adam alırım ben olsam.tum parayı orta sahaya harcarim.gedson,Bruma,sakiri,willian,draxler,lemina hepsini zorlarim.hucumda ister Muhammed oynasın ister diagne bu orta saha zaten Türkiye liginin içinden geçer.

Türkiye Ligi'nde Marcao,Alparslan luyindama hatta Aytaç emin falan stoperde idare edersin.yedlin de iyi kötü iş yapar.orta sahaya kanatlara tam 5 adam alırım ben olsam.tum parayı orta sahaya harcarim.gedson,Bruma,sakiri,willian,draxler,lemina hepsini zorlarim.hucumda ister Muhammed oynasın ister diagne bu orta saha zaten Türkiye liginin içinden geçer.
Beleş Salihi almayanlardan ne beklersin?

Ortasahada pas atacak adam geçecek oyuncu yok. Üzücü çok üzücü... Umarım bu takima hareket katacak oyuncular alınır.

Ulan millet arap çöllerinde 50 bin dolar bedelli oyuncularla tiki taka oynuyor, 5 kişi hem paslaşıyor hemde hızlıca rakip kaleye gidiyor. bizim takımda da derdimiz kim kaç metre yürüyerek ilerleyecek. Ömer yetersiz, marcao pas veremiyor, luyindama defolsun.
Adam çölden aldığı deve eğitmenine tiki taka öğretiyor.

Tek sorunumuz var sistem. Sorunun kaynağı da hoca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt