Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan millet arap çöllerinde 50 bin dolar bedelli oyuncularla tiki taka oynuyor, 5 kişi hem paslaşıyor hemde hızlıca rakip kaleye gidiyor. bizim takımda da derdimiz kim kaç metre yürüyerek ilerleyecek. Ömer yetersiz, marcao pas veremiyor, luyindama defolsun.
Adam çölden aldığı deve eğitmenine tiki taka öğretiyor.

Tek sorunumuz var sistem. Sorunun kaynağı da hoca.

xaviyi istesek gelir mi acaba
barçada direkt çalışmak istemiyor. bizi basamak yapsın. paspas olduk zaten yıllardır

Beleş Salihi almayanlardan ne beklersin?

Ortasahada pas atacak adam geçecek oyuncu yok. Üzücü çok üzücü... Umarım bu takima hareket katacak oyuncular alınır.
Bence kaliteli adam alacaklar almak zorundalar kısa sürede gidici olduklarını kendileri de görmüştür.İnan Salih falan filan alsak aytactan farkı olmazdı.bize sınıf atlatacak futbolcular almalıyız.bayram, akbaba,Aytaç, kılınç vs vs Vs kalitesinde olmayan adamlarla doldu kadro.baris,Ayhan,Mustafa Sarp orta yani bam orta sahası bile bunlardan iyidir.

bizim stoperler gerçekten çok kötüler. Lyundamayi bakıyorsun futbol hayatı bitmiş resmen ,sakatlıktan sonra toparlanmasını geçtim ciddi manada rezil bir stoper. Marcaoyu ayağı sözde iyi diye beğeniyoruz falanda bence abartıyoruz hemde çok. Marcao hava topunda leş birebire türkiye liginde herkezden çalım yemiş bile olabilir.2 stoperimizde bence febedekilerden de bejekedekilerden de çok daha kötü

Beleş oyunculari kapamadik yine.

Beleş oyuncu istiyordum kardeşim. Başarının yolu beleş topçu almaktan geçer.

Transfer markte baktım da Beşiktaş yine beleş yerlileri toplamış... Bizim de acil beleşe yönelmemiz lazım. Neyi bekliyoruz... Kaldıysa tabi...

udinese de izledigim maclarda bir kez sag bek oynadi sonrasinda sag orta saha ve sol orta saha oynatildi.
bu transfer doneminde kac kez yazdim. umarim kulupten biri okuyordur. yazik olacak onca paraya... bu yasta bu kalitede bir oyuncu 4 ve uzeri bonservis...inanilir gibi degil, ama oluyor iste. <> sag bek olarak aliniyorsa da fiyasko bir durum. nacizane gorusumdur.

xaviyi istesek gelir mi acaba
barçada direkt çalışmak istemiyor. bizi basamak yapsın. paspas olduk zaten yıllardır
Gelmez niye gelsin ki. Parası tıkır tıkır yatıyordur seneye dünya kupası var ki insanlar katar ligine odaklanacaklardır.
Hem biz istesek oraya gelinceye kadar bir sürü sistem takımı var.
Gelecek 2 maç sonra sanki bir önceki hoca muhteşem futbol oynatıyormuş gibi ıslıklamazlar başlayacak.

Bu işi ta geçen sene pandemi sonrası yapıp 2 sene salın abicim bizi borç ödeyip oyuncu yetiştireceğiz diyecektik. Biz 100 milyon euro harcayıp hem madara olduk hemde şampiyonluk yaşayamadık.

Özet bizden bir b.k olmayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt