Transfer Nöbeti #5 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 437 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FW1Bw3tWAAAEeJN

İlk paragrafa %100 katılıyorum.

İkinci paragrafa gelince, 1996-2000 GS'i belki de tarihinin en uygun maliyetli GS'i idi bence yahu.

O seviyede olabilmek için, para ve bütçeden ziyade, akıllı ve sabırlı olmak lazım bence.

Ziyadesiyle o kadronun %80'i Anadolu kulüplerinden alınan uygun maliyetli genç yetenekler + altyapı ürünleri ile birlikte, 3-4 kaliteli ve görece makul maliyetli yabancılar ile bezenmisti sanırım.

Yani 96-00 seviyesi, camianın gücü doğru kanalize edilebilirse, hala daha GS seviyesidir bence.
Haa bir de, herhangi bir spor kulübünün Avrupa'da başarı sağlayabilmesi için, siyasetin spordan tamamen ayrışması gerekmektedir bence.

Sende bütün futbolcuları ya acayip abartıyorsun ya da acayip çöpleştiriyorsun.
Galatasaray'ı biz nasıl çok çok büyük görüyorsak Türkiye'de öyle çünkü Avrupa'daki iyi takımlardaki liglerdeki oyuncularda o kadar vasıfsız ligin Avrupa kupalarına katılamayan geçmişi büyük ama son senelerde tercih edilebilir yönü olmayan bir takım olarak görüyor Sergio Oliveria ya gelince bu boş ligde büyük oyuncu grubuna girer Pedro da öyle sebebi de oyunu aklıyla ve tekniğiyle oynamayı bilen oyuncu yok bu lig de hiçbir yerde çok büyük yer edinemeyen Ghezzal sadece tekniğiyle ligin içinden geçti Edin Visca oyunu aklıyla oynuyor diye yıllarca içinden geçti Nwakaeme yürümeye dermanı olmayan haliyle tekniğiyle şampiyon yaptı Hamsik futbolu bırakacak noktada gelip içinden geçti çünkü bu ligde oyun zekası ve tekniği olan oyuncu yok göbekli feghouliden yıllarca bu yüzden medet umduk

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamların inadı kırılırsa neden olmasın?En çok istediğim transfer pedro umarım gelir ve istediğimiz şartlarda gelir.10 milyon euro total bedelle bitirmek istiyoruz 3 yıl için.
+ ,

su iki ornek uzerinden gidilse bile , ilginc sonuc ortaya cikiyor;

belhanda : 3.35 m aliyordu yanilmiyorsam .senelik... bonservis
feg : 3.85 m *net aliyordu her bir sene icin..... bu ucret bonuslar,primler vs haric...
bonservis ise 4 m 250 bin euro idi...
toplamlarini dusununce......

diger yandan,
joao pedro nun bizden bagimsiz ,zaten market degeri 11,12 m civari yanilmiyorsam. ki ,bize gelirken ustteki ikili gibi degilde tam aksine formda ve ust uste istikrarli sezonlar gecirmis bir sekilde gelecek. *genel toplam 21,16,14 du hafizam yanilmiyorsa.

+,pedro nun istedigi maas ozelinde, bu iki ornegin yaninda nazarimda konusulmaya degmez derecede. *ali naci'nin dedigi gibi *sayet bahse gecen * 2 m den 3 yillik anlasma istiyorsa oyuncu. firsat transferi derim . taa en basinda ismi bizle anilir anilmaz dedigim gibi.

Bravo.

Bir şeyi olumlamak ya da ne pahasına olursa olsun destek vermek değil, her takımın transfer önceliği ve dinamikleri farklı, senin bahsettiğin gibi.

Örneğin FB 10 gün sonra Cl elemesi oynayacak. Biz ilk resmi maçımızı 30 gün sonra yapacağız mesela. Neredeyse tüm rakiplerimizden daha geç açacağız sezonu.

Tabi bu bir savunma argümanı değil ama biraz daha sakin olabiliriz.

Ayrıca Avrupa kupalarında olmadığımız için, hem maddi hem manevi olarak inanılmaz dezavantajlıyız bu sezon transfer için.

Ha ben Dursun Özbek'e katiyetle güvenmiyorum fakat, Okan hoca ve Erden Timur bayağı ümit vadediyor bana. Bu yüzden bir 10 gün daha bekleyelim derim.
Dursun gördüğüm en rezil başkan olabilir onu hep öyle hatırlayacağım. Elmas yönetimi ise kimse için heyecanlanmamayi öğretti bize sağolsun. O yüzden ne seçimden, ne ismi geçen oyunculardan, ne teknik ekipten kimse heyecanlandirmiyor beni. Bitek Okan hocayı çok istememe rağmen o güler yüzü sevindirdi beni. Heyecanı yüksek gençliği var :) işini var gücüyle mutlu yapan herkese saygı duyarım. Saygı zamanla sevgiye dönüşür değişmez. Umut her zaman var. Sezon başlayınca var gücümüzle en olmayacak zamanlarda bile desteklemeye devam. Taraftarız biz. Transfer destekçisi, yönetim saksakcisi değil. Hiç kimseyi almasalar gene destekleyeceğiz. Gene bin km yol yapıp maça gidecegiz. Değişmeyecek şeyler bunlar bizim için. Zaman hiçbir oyuncuya tapilmamasi gerektiğini, herkesin öncelikle kendi menfaat ve cebini düşündüğünü, hepsinin gelip geçici olduğunu, sadece formaya hakkını verip bu bayrağı biraz ileriye taşıyanların iyi hatırlanacağı gerçeğini kabul ettirdi.

İsme cisme takilmayali çok oldu. Doğrusunun böyle olduğunu biliyorum çünkü.

GscimbomMobile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt