Transfer Nöbeti #5 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasanilan her dk,her saniye cektiginiz herhangi bir zulum olarak geri dönsün hayatiniza.Gecen sezon caldiginiz sampiyonluk,ayricaliklar tffsi,bjksi cehennemin,arafin icinde kalasiniz ve silenesiniz Turk futbolundan

Antalyaspor'da Luiz Adriano'yu aldı ligin son maçı şampiyonluk maçı olur derken şimdi küme düşmeme maçı olacak Mehmedi, Fernando, Ndao, Luiz Adriano bizden güçlü oldular

Eski yeniden bağımsız yazdım Onyeyi.
Normalde böyle çok nasıl desem çok kolay adam silen, harcayan biri değilimdir. Futbolcular profesyonel insandır. Sonuna kadar bunu da savunan biriyim. Hatta Yunus konusunda, Okan konusunda da maçlarımız sırasında yani tek laf etmeyecek bilinçte de biriyim. Sadece bu duygu durumunu kullananın yönetim olmadığını düşünüyorum. O sebeple de hani olur ya sabah bir bakmışız biz de falan. Yine değişmez bakışım. Başkan kadar topçuda da vizyon arıyorum.

Baktım. Jk’nin kırmızı forması farklıymış. Benfica forması gibi duruyor ama bu kadar kötü foto olması düşündürüyor. Fake’se kusura bakmayın beyler
Fake değilde eski resim sanırım. Benfica'nın da kartal ya simgesi. Ama kusur yok zaten gitti gibi. Gitmese de bu saatten sonra herhangi birinin hevesi kaldığını düşünmüyorum.

Eski yeniden bağımsız yazdım Onyeyi.
Normalde böyle çok nasıl desem çok kolay adam silen, harcayan biri değilimdir. Futbolcular profesyonel insandır. Sonuna kadar bunu da savunan biriyim. Hatta Yunus konusunda, Okan konusunda da maçlarımız sırasında yani tek laf etmeyecek bilinçte de biriyim. Sadece bu duygu durumunu kullananın yönetim olmadığını düşünüyorum. O sebeple de hani olur ya sabah bir bakmışız biz de falan. Yine değişmez bakışım. Başkan kadar topçuda da vizyon arıyorum.
:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt