Transfer Nöbeti #9 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 729 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maç bitti kötüydük evet yalnız sosyal medya burası ve tv inanılmaz derecede futbolcu gömüyor inanılmaz derecede takıma gömüyorlar yapmayın etmeyim sezonun ilk maçı, yapmayın kardeşler bismillah!

zemine ve buna da hak veriyorum.ama hakedene formayı ver artık,morutan oynasın bırak.keremde kötüyse cıkar,ısrar etme.oyuncu degişikliklerine artık çözüm bul

Yahu lazı. Değil bana 10 numara falan.. 10 aldın 8 aldın. Ligdeki takımlar bu takımdan kötü mü? Her maç rotasyon deyip duruyorsun. Birmyeri kapatırken bir yerde açık veriyorsun. 10 a gerek yok oyun sistemin baskı pres yapmayan oyuncuyu kaldırmıyor...
Yerine göre set oynamayi bilicen sadece gecis pres oyun ile olmuyor bu.
Heleki büyük takimsan. Bugünkü oyunda mesela varmi ver kac deneme filan? Veya adam kacirma. O tipte oyuncunda olmali.

Son düzenleme:
Bu arada kalite anlamında şöyle bir durum var evet genel olarak iyi bir oyun sergilemedik ama yediğimiz goller bireysel hatadan geldi. Kalitesiz değildik fazla, sadece oyuncu tercihleri yanlış olunca oyun tıkandı. Bu farkı evimizde olan maçta daha iyi göreceğiz diye düşünüyorum.
Torreira olmayınca herifler çıktıkları her kontrada etkili oldu. Sebebi ortasahanın çok geçirgen olmasıydı

La amma yukseldin. Bir soru sordum sadece, benim gsliligimin karsisinda senin gsliligin diz cöker tövbe ister moduna girdin🤣

Cik biraz hava al kendine gel. Bukadar gerilmeye gerek yok

nefes alamıyorum doğru düzgün sinirden

milyonlar harcadık yazık günah
bu iş çocuk oyuncağı değil

erden timurudur dursun özbekidir muratıdır ramsıdır taraftarıdır
insanlar parasını veriyor

şu takıma karşı transfere gerek bile yok hoca doğru hoca olsa!

beyefendi gözgöre göre adamların çift forvetini bizim stoperlerle teketek oynattı!!!!!

adamların tek taktiği buydu ya tek taktiği!

Sakinliğimizi muhafaza edip

Takımımızı kayıtsız şartsız desteklemeye davet ediyorum herkesi

Saçma sapan tiplere malzeme vermeyin, o armayı taşıyan her oyuncu değerlidir ve oynadıkları sürece desteklenmelidir

Forum da takim kotu gitsin diye, suna laf sokayim, bu cop su cop ceken kisiler var, bunlari temizlemek lazim admir.

Geçen yıl ortasahayı ve takım savunmasını torreira ve rashica toparlıyordu. Kerem zaniolo kanatları üstüne torreira olmayınca takım savunması rezaletti bugün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt