Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 433 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Affiniza siginarak küfür ediyorum,

bu Cenk Ergün hiyari Fransa'lara kadar gidiyor da Ghezzal'i nasil görmüyor veya görmezden geliyor?

Bonservisi olmayan sag kanat. 25 yasinda. Daha uygun adami nereden bulacagiz? Yasin'den kötü mü bu cocuk?

Fransa'da vergiler malum. Ne kadar aliyor ki orada?

sinan-engin-ben-cok-yakisikliyim_8228945-7512_640x360.jpg

Gece gece uzdun renktas

üzülme renktaş bir hafta bekledik olmadı bir hafta sonra sezonu açıyoruz, gerçekten sonumuz felaket..

Affiniza siginarak küfür ediyorum,

bu Cenk Ergün hiyari Fransa'lara kadar gidiyor da Ghezzal'i nasil görmüyor veya görmezden geliyor?

Bonservisi olmayan sag kanat. 25 yasinda. Daha uygun adami nereden bulacagiz? Yasin'den kötü mü bu cocuk?

Fransa'da vergiler malum. Ne kadar aliyor ki orada?

Gecen Gamaspor yazmisti, Turkiye'ye gelmek istemiyormus

Halilovic ayni odegaard ve mastour gibi cok yetenekli ama duzenli ilk 11de oynayabilecegi bir takima gitmeli kendisini gelistirmek icin

ghezzal - free agent
eysseric - free agent
denayer - loan
mendy - loan

bedavaya dünyaları aldık

Abi birakin su denayeri yaw

Taman bende seviyorum denayeri ama aradiginiz stoper degil

Muhtemelen 1 stoper alacaklar, alacagimiz oyuncu lider stoper olmali, uzun boylu, hava toplarinda basarili biri lazim, 1 83 1 84 stoperleri izlemekten biktim, rakipler korner ve duran toplari penalti gibi kullaniyo

herkes yerin dibine sokmuş ama benim barçaya karşı izlediğim 19 yaşındaki çocuk çok aklı başında oynuyordu.

Yeni Sezon da sistem/dizilis'in ne olacagini bilsek, daha net konusulur.

Ama Halilovic Tudorun sistemine uyabilir.

_______________________Muslera
_______________Serdar___Maicon__Chiriches
__Corchia________________________________Clichy/Junior
______________DMC______DMC_______DMC___________
_________________Halilovic____Ben Arfa
________________________Gomi

Halilovic çok güçsüz. Ligimiz de ezerler bu çocuğu. Hollandaya gitsin ona uygun. Enes Ünal Ligimiz de kalsaydı 1 milyona satamazdın

Son düzenleme:
15ini bekliyorlar sanirim ihale sonuclaninca yapamiyoruz hafi eyvallah diyecekler gibi bir his var icimde. Hep oyalama taktikleri almaknisteyen adam su gune kadar her turlu oyuncu alir getirirdi.
Zaten imza toplandi olaganusti secime gitmeliyiz derse sasirmam 2 sene transferlerle zirveden uzak tuttu bu sene transfer donemini bok edip gidecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt