Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar cidden abartmıyor musunuz? İsmi geçen oyuncular ayarında bir sezonda kaç tanesini transfer ettik şimdiye kadar? Hayır basalım parayı alalım dicez ama 8-9 tane ilk 11 oyuncusu alınmak isteniyor. Hangisine ne kadar basalım? Haliyle pazarlık yapmak zorunda kalıyosun, pazarlık yapılırken de teklif iletiliyor, cevap gelmesi bekleniyor. Tamamen atıyorum oyuncunun menejeri önümüzdeki hafta klüple görüşmemiz var diyor, haliye sadece bu cümle üzerine bir hafta uzayabiliyor.

Hayır paramız gani değil, olanla en iyi kadro kurulmaya çalışıyor. Az paran varsa çingene gibi pazarlık yapacaksın yani bu kadar basit.Dandik isimler duyuyormusunuz hayır? En dandik diyebileceğimiz Ndiaye onu da forumda bol miktarda beğenen taraftarımız var.

Belki yönetimi savunduğumu düşüneceksiniz ama yönetim dediğin bir rüzgar, kim nereye yönlendirirse dursun oraya esiyor. Tudor, taktik motivasyon yeterli mi bilmiyorum. Ama kurmak istediği kadroya nedenini anlamadığım şekilde içimde bir inanç var.

yav zaten futbolcu ile anlaşılmış.nevzat 8 milyonu düşürmeye çalışyo GS demiş gaztede.fernando Galatasarayın 6.transferi olmaya en büyük adaymış.

Adamin dogum gununu kutlamislar. Belki de Onun icin tesekkur etmistir.

DFmm9ZxXkAEYIct

Galatasaray yönetimi hazırlık maçı yapmaya takım bulamıyormuş. Halı saha ekibini toplayalım isterlerse. Çapsızlıkta dünya markası oldular!

Bence şuan yapmak istemiyolar, yapmamaları da isabet olur. Sneijderden sonra Uefa maçı taraftarla nerdeyse tamamen kopardı takımı. Bu kadro ile olası kötü sonuçlar bu takımla ki
çok normal iyice Tudoru da yönetimi de içinden çıkılmaz bir hale sokacak. Dürüstcesi ben hala Uefa maçında başında hocasız çıksalar, bir taraftara kadroyu sen kur deseler o takımı elemeleri lazımdı ki iki maçda tek bir galibiyet olmaması ben hala bilinçlice sabotaj olduğunu düşünüyorum. Bu sabotajın devamı gelir diye komplo teorisinden korkuyolardır deseler şaşırmam yani.

İki tane adam gibi mc alınmayacaksa diğerlerini de alsın başına çalsın dursun. İlk yapılacak işi en sona bıraktı ve sanırım sıvama aşamasına geçiyoruz yavaş yavaş. Bir defa olsun şaşırtmasını bekledik ama olmadı.

Marcelo Bielsa'yı göreve getiren Lille, yaz döneminde 65 milyon euro bonservis ödeyerek 15 futbolcu kadrosuna kattı. En yaşlısı 26 yaşında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt