Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan bu Osmanlı baktı bizimkiler gelene geçene 7-8 milyon veriyor, bi' de biz deneyelim bakalım şansımızı dediler

Hayaller Imbula ve Fernando, gerçekler Ndiaye... Ben bu hikayeyi bir yerlerden hatırlıyorum. Medyada dolaşan habere göre Osmanlıspor 10 milyon euro istiyormuş eğer doğruysa gerçekten de trajikomik bir durum.

Ndiaye müthiş adam ama 8 numara oynamaz oynayamazzzzzz, adamın yeteneklerini köreltmenin anlamı yok. He çekersin belhandayı sola, ndiaye 10 no ya, ozaman tam randıman alırsın, bu seferde belhanda patlayabilir

FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre; Galatasaray'ın 5 milyon euro teklifini kabul etmeyen Osmanlıspor yönetimi 10 milyon euro'dan aşağı bir öneriye de sıcak bakacak. Bu sebeple sarı kırmızılı yönetim teklifini 6 milyon euro'ya çıkarmayı planlıyor.

bunların kaynagı ali naci.

gamaspor da 6,5a anlaşma olur dedi.

6,5 milyona biter insallah.

tamam ama bu sene iyi oyunculara gidiyoruz....bu sefer hoca sorunu olacak yoksa düşünsene Fatih hoca gelip 442 oynatsa Ndiaye hayvan gibi oynar
Terim başta olsun N'diaye 10 gol 5 asistten aşağıya düşsün kendimi banlatırım forumdan süresiz.At sahibine göre kişnermiş diye çok güzel bir laf var.Sen bu adamı Tudor gibi çömeze verirsen mundar eder bırakır

c78d6e335e3712d0274fdfa658400904.jpg

Osmanli'ya helal olsun, Badou'yu iyi bulmuslar, normalde belcika ligindeki takimlar norvec, isvec liglerinde oynayan afrikali oyunculari alirlar ve bir kac sezon sonrasi yuksek paralara satarlar.

alman sportif direktörleri var jürgen röber. bizim yıllar evvel feldkamp ile yaptığımız sonra devam ettirmediğimiz uygulama en kötü alman s.d bizi başarıdan başarıya koşturur herşeyi planlardı. ama işlerine gelmiyor o tarz birine devretmek futbolu.

özellikle vizyondan sıkca söz eden aysalın böyle bir hamle yapmaması gerçekten şaşırtmıştı beni italyanları musallat etti başımıza

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt