Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 400 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bune lan bütün süper lig topçularına teklif yapmışız ulan abdül

@MkaPanzer
26 dk.26 dakika önce
Doukara Antalyaspor' da kalıyor..

Baska kapıya. @GalatasaraySK

Antu'ya bakayım dedim buraya atılan sslerden sonra. Heriflerde bi sevinç var, sebebini anlamak için kuş olmak lazım.Ulan Anadolu takımı gibi kadro kurdular, şimdiden 6 puan taktık, iki transfere tav oldular. Java-elif nedir anasını satayım, bi tarafta ndiaye-fernando varken.Bizim rakibimiz Bjk olacaktır bu sene.

Onlar biz Santrafor ve stoper alamadik diye mutludur hakli olarak.

Modeste yi almis olsak karalar baglamislardi coktan. Sadece bu yil degil, 2-3 yil daha sampiyonlugun en buyuk adayi olacaktik bugunden ! :(

seleznyov a bile instagramda come to Galatasaray yazıyolar böyle ezikliği taraftarımıza yakıştıramıyorum kimleri layık görüyolar dursun döneminde bile podolski vardı önemli forvetleri gol krallarını kadromuzda gördük biz ya adam gibi biri alınır yada işini yapamayan defolur gider..

Emre Akbabaya 4m gömmek hataydi. Emrenin gelmesini istedim sevindim de ama bu transfer yuzunden forvet icin dogru duzgun harcanacak paramiz kalmadi

Kafayı yiyeceğim ya. Şampiyonlar Ligi'ni, Süper Lig'i vereceğiz belki de bir kaç milyon euro için. İnanılır gibi değil. Geri zekalı olmak lazım şu yönetimin yaptığını yapmak için. İnanamıyorum gerçekten, karşıma alıp "Amacınız ne?" diye sormak istiyorum.

Bir de ağlıyordu dün Galatasaraylılar beni çok kırdı diye. Allah'ın gerzekleri.

AK PARTİ #Alanya Mahmutlar’da Halkla ilişkiler.
1f1f9-1f1f7.png
Sevdası #Çavuşoğlu
1f49b.png
2764.png
GS & Alanyaspor’lu
1f9e1.png
1f49a.png
https://www.instagram.com/selahattinugurkutu …

ULAN MUSAF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt