Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 446 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok sinirlendik yıprandık ama tamam arkadaşlar cidden artık yapıcak birşey yok , Yönetimin işi şu raddede şampiyonlar ligini getirseler o güveni snerjiyi kaybettiler çok uzun süreleri yok bence. Biz fatih hoca ve oyuncuların arkasında elimizden geldiğince duralım hayırlısı ile yarın çok önemli bi maçımız var atlatırsak güzel olucak.

Çok mu zordu brezilya veya Avrupa da bir ligden afrikalı 1 milyonluk genç bir oyuncu almak en kötüsü bile iş yapardı bu ligde.

trabzon macından sonra,hazırlık macı yapmalı forvette birilerini denemeliyiz.ali yavuz milli takımda.şimdilik unutalım onu.ahmet sivri ve malik denenebilir.ben bütün altyapıya bi bakayım.unutuyorum bazen adlarını

Galatasaray'ın eski yıldızı Harry Kewell, İngiltere 2. Lig takımlarından Notts County'nin başına geçti.

Galatasaray'ın eski yıldızı Harry Kewell, İngiltere 2. Lig takımlarından Notts County'nin başına geçti. Avustralyalı genç teknik adam, son olarak İngiltere 4. Lig takımlarından Crawley Town'u çalıştırıyordu. Kewell yeni takımında ilk maçına salı günü İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup G'de Grimsby Town karşısında çıkacak.

2si de league 2 ekibi

Benim forvet transferi yapilmamasi icin aklıma mantikli bir neden gelmiyor hele hoca basa basa istemisken. Acaba bunlara bu sene feneri sampiyon yapacaz fazla kasmayin mi demisler. Yani albayrak daha iki gün once kesim transfer yapacaz deyip simdi vazgeçmeleri falan
yok daha neler,ağır vesvese yapmışsın.beceremediler işte transfer işini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt