Transfer Nöbeti (Arşiv 11) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

belki küfür yiyecegim ama sneijder ilk 11 başlamamalı çok büyük bir yıldız olabilir ama forma daha degerli bir süre daha antremanlarda o formayı terletmeden direk ilk 11 şansı verilmemeli bu diger futbolcularada haksızlık olur

İyi olan formayı alır illa çalışan değil kim daha fazlı katkı verecekse o oynar. Sneijder antremanlarda da herkes gibi çalıştı zaten ve daha iyi de performans gösterdiyse diğer oyunculardan neden olmasın ilk 11 ?

işin haksızlık boyutundan yada form durumundan öte ben birazda oyuncuya mesaj yönünden bakıyorum ya sen nekadar büyük olursan ol emek sarfetmeden gelip hemen formayı almak yok gibisinden ama sizde haklısınız takımı belkide bugun ki maçta ipten alabilir

Tehlikenin farkındamısınız sağbek mevki hariç kanatlar sol bek, sol açık,sağ açık felaket.:lol:

belki küfür yiyecegim ama sneijder ilk 11 başlamamalı çok büyük bir yıldız olabilir ama forma daha degerli bir süre daha antremanlarda o formayı terletmeden direk ilk 11 şansı verilmemeli bu diger futbolcularada haksızlık olur

Ben seni anlıyorum renkdaş. Ancak Sneijder düzeyinde dünyada 10 kadar futbolcu ya var ya yok. Çıkarımı buradan yapmakta fayda var.

Şu an tek derdim beyaz formaya mı Drogba yazdırsam parçalı formaya mı :D

Ben bu sene forma almadım. Biliyorsun beğenmiyorum bu senekileri. Ama seneye çıkarsa güzel bir beyaz forma almak istiyorum. Daha önceki yıllarda aldığım beyaz forma çamaşır makinasının gazabına uğradı:lol:

Bu sene antrenman ürünelerinden alacağım ama Sneijder'İn üstündeki ürünün tam fermuarlısı satılıyor. Öyle yarım fermuarlı olsaa direk onu alacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt