Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle anlatalım..

Yönetimin belirlediği bi üst sınır vardır.. 3.750 ve x y futbolcuların kiralanması veya bonservisi ile birlikte verilmesi

Bu teklifin üzerine Abddürrahim Albayrak artı olarak koyun keçi sığır bile VEREMEZ !!!

Son dakika Vedat Muric Rizespor yönetimine ulan imansizlar ey kitapsizlar allahsizlar bırakın beni Galatasaray'a gideceğim demiş kaynak A spor

Ne Vedat mış arkadaş. Her gün yeni haber yapılıyor şu hıyarla ilgili. Iyicr baydı artık.

Alsınlar başlarına çalsınlar o kadar değerliyse. O şerefsiz Rize başkanıyla muhattap bile olmamamız gerekirken futbolcuları için şerefsizin ağız kokusunu çekiyor bizim aptallar hâlâ.

Salın gitsin artık şu herifi, sanırsın hint kumaşı. Yedek için düşünülen dandik bir Anadolu topçusu için ne gerek var bu kadar tantana ya.

sent via GSC

Amrabatta oyle olmustu anladigim kadariyla...

Terim en fazla 5 verin demis Apo 8,5 vermis gelmis

Hasan Şaş'ın, "Amrabat transferi için Fatih Hoca 5 milyonu aşılmaması gerektiğini söyledi ama 8.5 milyona alındı" cümlesi tam tersini söylüyor dediklerinin

istisnadır amrabat. Hocanın cenaze işleri falan vardı galiba. ulaşamadık, ulaşsak verdirmezdi o parayı demişti.

Hayatını toplam 300 kelime ile idame ettirebilen cisimler başkan, yönetici oluyor bir yerlere ülkede. :sneaky: Vedat devre arasında imzalasın buna da Florya da ücretsiz duş + 100 dolar önerelim. Sanki no-frost buzdolabı, apartmandan daire satıyor.

Şu 60-70-80 darbesinin en az ikisini görmüş, yaşamış neslin acil hakkın rahmetine kavuşması lazım. Aradaki yaşlar kusura bakmasın. Sonra her alanda rahatız inşallah.
Kuralı bilin artık, super ligte ocak ayında haziranda sözleşmesi bitmiş adama izin almadan imza attıramazsın.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok hayır siteye yeni üye olmuş mesajlsrina dikkat ediyorum genelde sanki duyumcu gibi net biseyler biliyormus gibi ama gizemli konuşuyor
Varsa bildiği net konussun herkesle paylassin dedim
Ben bildiklerimi paylaştım zaten kaynağımı da söyledim moderasyona ama bundan sonra bilgi vermeyeceğimi de söyledim yorum yapıyorum vedat konusunda o teklif bile saçmayken kabul görmemiş daha yükseğini teklif etmeyiz herhalde bu yüzden vedat konusu kapanmıştır bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt