Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 907 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Hakan Calhanoglu bi frikik atti, efsane resmen efsane. Vurus teknigi inanilmaz.

Bu cocuk icin 5 Milyon istemisler, bizimkiler cok mu bulmus? Dogru mu bu?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=5cj-YrMRcE4[/media]

Hamburg 3'e almıştı 5'e satmazlar, Hamburg almadan önce az önermedim.

O kendini scout şefi zanneden şahıs ne işe yarar anlamıyorum.

Adamlar sadece lige konsantre olacaklar. Biz CL , Lig...

Bjk ben bildim bile hep lige konsantre olmuştur avrupada ne zaman oynamış onlar.

Fener'in amacı da sadece bizi yenmek olduğu için ve şikesiz oynayacağı için sıkıntı çeker.

Cl maçlarında alacağımız galibiyetler bize artı motivasyon olacaktır.

Ben birde hafta da 2 maç yapmanın takımı etkilemeyeceğini tamamen bahane olduğunu düşünüyorum. antremandan daha iyi aslında maç yapmak futbolcu için.

NTVSPOR SPİKERİ

Evren Göz ‏@evrengoz 30 Ağustos

Galatasaray Hakan Calhanoglu'nu istemisti ancak yuksek maliyet nedeniyle (5 milyon euro) transferde pazarlik dahi yapilmamisti.

Bizim yonetim harbiden cimri. :D

Pazarlik dahi yapmazsin, kalirsin iste böyle Erman´lara, Colak´lara. Allahin cimrileri.

Simdi 5 Milyon´a almak icin yalvarirlar, fiyat olmustur 10 Milyon Euro.

Sen cocugu izlersin, yeteneginden eminsen, degil 5 Milyon, 10 Milyon bile verirsin.

Sonra scout scout diye atip tutarlar. Yerim sizin scout ekibinizi, sizi de

Arkadaş o kadar ayağı düzgün gurbetciden gittik barış özbek'i bulduk.ondan sonra gurbetciye harcanacak her kuruşun boşa gideceği konusunda korkuyoruz

Bruma'yı ne olursa olsun 1-2 milyon €fazlaya bile alacaklarını düşünüyorum malesef Türk olarak her işi sona bırakmayı çok severiz..

Her önüne gelen duyum veriyor bende yazayım nasıl olsa atış serbest Ronaldo Manu'ya gitmeden 5 milyon euroya Galatasaray'a gelecekti ama yönetim çok pahalı diye görüşmelere bile başlamamış o zaman.

Sonra Alper Alper diye aglarlar vizyonsuz herifler. Ne Alper´i lan? Al bak iste, orda Aslan gibi Calhanoglu var.

Milli takima aliyorsun, 5 Milyonu cok bulup pazarlik bile etmiyorsun he? Te Allahim.

Sonra "Erman fena degil ama yuaa" diye avuturuz kendimizi. Antep´miyiz, Galatasaray´miyiz belli degil.

Serdar Aziz´i alip kapatiriz simdi transferi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt