Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0ynDyZ.png

Arkadasi linc edelim lutfen

Abbbooovv böyle yoğun nöbetini ortasına attı yalancı kuzuyu, birazdan gömmeden üstüne kireç atarlar

Muslera (Cenk)

Cavanda (Sabri)-Chedjou (Serdar)-Denayer (Hakan)-Carole (Linnes)

de Jong (Hamit)- Selçuk (Tolga)

Podolski (Sinan)- Sneijder (Josue)-Bruma (Yasin)

Eren (Sigthorsson)

Kadro iyi guzel de, bruma ile podolski'nin yerlerini degistirseydin, bruma sol da daha iyi, podolski de zaten bize geldi geleli sagda oynuyor.

Serdar'i da tum sezon boyunca yedekte bekletecek halleri yok, 5-6 mac sonra chedjou'nun yerine serdar ilk 11'de yerini alir, almasi lazim.

Benim kadrom değil. :D

22 kişilik kadro olarak değerlendirin. :D

EDIT: Keşke paylaşmasaydım la.

Defans hattı konusunda hem fikir değilim.

Cavanda'dan ve Denayer'in stoper performansından umutlu değilim pek.

Serdar monte edilmeli bana gçre.

Ben Cavandayı bir görelim derim

Bazen sezonu kötü geçiren oyuncular başka bir takımda daha kaliteli bir takımda düzeliyorlar

Geriye sabri ve linnes kalıyor

Linnese biraz yazık oldu gibi.. Adama hiç yardım gelmedi ve bir noktadan sonra dağıldı

Belki sinan akıllanır ise yada önünde podolski veya josue oynarsa ve defansif orta daha güçlenip daha çok yardıma gelirse linnes iş yapabilir

Orta ikili denayer ve Serdarı tercih ederim

Milli takımda izledim serdarı.. Defans oyuncusu için bana göre birinci sırada gerekli olan konsantrasyon serdarda bayağa iyi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Olcan'da gitti sol bek yedeği YOK. Hakan Balta sol bek OYNAYAMAZ artık. Hızı temposu yetmez.

Linnes sağ bekte yetersizken sol beki nasıl yedekleyecek agresif değil vs. Denayer geldiğine göre sağ bekte Cavanda Sabri Denayer oynayabilir. Linnes'i satıp scout işi bir sol bek almak lazım. Hatta birden fazla mevkide oynayabilen atlet size yeterli bir sol bek lazım.

Donk'u Linnes'i satabilsek... Sol bek yedeği ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt