Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 455 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fizikli hızlı kondisyonu yüksek ama o kadar işte Acheampong dediğimiz adam

Yani ona bakarsak ligde sürüyle adam sayabiliriz bizim defansı madara etmiş,

İddialıyım şöyle bizim arkadaş çevresinden bir takım kuralım Galatasaray defansını zorlarız her türlü sıkıntı çıkarırız ...

Belçikadada fena değildi ama bir üst seviyeye çıkamadı duraksama yaşadı. Zaten bir tık üste çıksa Lukaku+Mitrovic klasmanına girerdi

Bu yönetimin yaptığı transferler
Nagatomo kiralık + satın alma
Sene sonunda bedava alabileceğimiz Emre 'ye 4 mil.€
Ve Everton 'un düşünmediği Onyekuru 'yu kiralama

Beklentilerimizi buna göre ayarlayalım ...

Yabancı Kulüpten Transfer Yapamama Sorunsalı - Turgay Şeren Taraftarın Sesi Forumu

Bu dediğini dün örneklerle uzun uzun belirttim. Böyle bir sorunu farkedemeyenler hala var ama gerçekten böyle bir sıkıntı var yönetimde

Peki Alan çok mu genç ? fizik / kondisyon olarak çok sağlam durumda olduğunun garantisini verebilir misin ? adam kaç senedir Çin liginde oynuyor hayatında büyük bir takımla büyük bir ligde oynamamış ki adam

Alan 'ın hem içerde hem dışarda atacağının garantisini kim veriyor ? Acheampong gibi bir adamın istatistik kastığı Çin Liginde attığı gol sayılarına mı güveniliyor Alan 'ın ?

Ben bu adamı izlemedim doğru düzgün bilemem ama madem taraftarımızın bu kadar abartılı derecede iyi gördüğü adete Firmino v2.0 yaptığı adamı 30 yaşına kadar kimse mi keşfedememiş GScimbom ailesinden başka dünyada futbolu bilen topluluk yok o zaman koskoca Alan 'ı fark edememişler

Bu adamın 16 mil.€ garanti ücret alacağını söylüyorum reis içinize siniyor mu ? o paraya Balotelli 'yi Aboubakar 'ı filan getirirsin kafayı mı yediniz Allah aşkına ?

Alan direkt santrafor değil; istatistiklerine bakınca anlarsın zaten. Adam 10 gol atıyorsa 5 de asist yapıyor. Eğer Alan'ı tek santrafor olarak oynatmayı düşünüyorlar ise verilen para çöpe gitti demektir.

Son düzenleme:
DwOFwQzXcAAxId4.jpg

Italyan kral

Fikret Orman: "Tolgay Arslan'ın gidişi gündemde yok. Tolgay, kontratlı oyuncumuz ve öyle olmaya devam edecek."

Fiko yine tok satıcıyı oynuyor. Bizimkilerde direkt üstünü çiziyor oyuncunun.

Sayın moderatörlerden ricam yönetime edilecek küfürlerin hükümleri hakkında bilgilendirme alabilir miyim acaba.En azından ilerisi için aklımızda bulunsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt