Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bırak dostum üslupta bır şey yok,adam birşeyler söylüyor,15 gün sonra yalan mı doğru mu anlaşılır bu iş bu kadar basit.Ertesi gün belhanda giderse ne olacak ? Daha Ertesi gün çıkar buraya ne oldu lan gevşek yazar,sonra bana yaptığı gibi Özgüre de yapar artistliği.Adam iyi kötü birşeyler yazıyor işte turp sıkmanın manası yok,inanıp inanmamak mevzu değil yalan söylüyorsa transfer zamanı bitince yaparsın linçi.Hiç olmadı izin vermeyin o zaman,bunlar böyle yaptığı için tribe giriyor adam,Bilgi isteyen üyelere haksızlık etmeyin.

iPad cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Koca koca adamlar duyumcu yalıyor forumda , yahu insanda biraz utanma olur. Adam tribe giriyor çünkü koca koca adamlar resmen yalvarıyor kainatın en büyük sırrı elindeymiş gibi , sizin gibiler tribe sokuyor adamı. Kendin diyorsun 15 gün diye , transferin biteceği günü bekleyemeyecek kadar mı boş bir hayatın var ? Bir de hakaret ediyorsun lanlı lunlu kraldan çok kralcı kamil seni.

Ya dostlar nedir bu transferi 2 hafta önceden duymak isteme arzusu. Zaten eninde sonunda aciklanacak ve göreceğiz. Biraz relaks ya. Kendinize bu donemde baska uğraş bakın. Kadın uzun atlama falan guzel'e benziyor

Koca koca adamlar duyumcu yalıyor forumda , yahu insanda biraz utanma olur. Adam tribe giriyor çünkü koca koca adamlar resmen yalvarıyor kainatın en büyük sırrı elindeymiş gibi , sizin gibiler tribe sokuyor adamı. Kendin diyorsun 15 gün diye , transferin biteceği günü bekleyemeyecek kadar mı boş bir hayatın var ? Bir de hakaret ediyorsun lanlı lunlu kraldan çok kralcı kamil seni.
Duyumcunun müritleri olduğunu da gördü bu gözler knk.

inanç böyle bir şey demek :asd:

Ya adam belki de düzgün bir adam harbi bilgi vermek istiyor , bu mürit tayfanın muamelesini görünce tribe giriyor ,etkileşime boğuyorlar çünkü adamı. Şeyh uçmaz mürit uçurur diye boşa dememişler.

Baslarda ben de iyi niyetle bilgi verdigini dusundugum icin takdir etmistim ama sonraki olaylar sıkinti
100tane mentiondan gelip ali naciyi gs sevgisini yalanlamak diger sorulari gormezden gelip hesap soranlara atarlanmalar fln

Ilk 3 gun ben de destekledim:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt