Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özgür aydınlat bizi aga

banega konusu niye sarpa sardı

ozornwaforla ilgili levent gelmeyecek dedi sonra niye topu sana attı

seriyle ilgili konu nedir,kesinmi başka isimler varmı orta sahayla ilgili

forvetle ilgili ne düşünüyoruz scout mu yıldız mı

Bunu sabah akşam kızılcık sopasıyla döveceksin
bi tane normal adam almiyoruz ki. en azindan kaliteli ariza alsak neyse. emre mor'u, diagnesi belhandasi hepsinin kafasi bir yerde kirik. melo da öyleydi ama adam tam bir kudurtucuydu. ilk 11'de söyle bir kac ariza falan olmasi iyidir ama biz yanlis mevkilere yanlis profilde adam aliyoruz. geriye düsünce takimi ve tribünleri atesleyecek, rakibe korku salacak bir kac deli dumrul her zaman lazimdir.

özgür aydınlat bizi aga

banega konusu niye sarpa sardı

ozornwaforla ilgili levent gelmeyecek dedi sonra niye topu sana attı

seriyle ilgili konu nedir,kesinmi başka isimler varmı orta sahayla ilgili

forvetle ilgili ne düşünüyoruz scout mu yıldız mı
Kardes bana hesap mi soruyorsun?
Banega gelmeyecek lafini herkes ve tum basin 100% yazarken olmayacak dedim.
Ozornwaforu Levent abiye kantlamasi icin yazmadim mi burada? Git ona sor kanitlasin, ben de bekliyorum hala.
Bi nefes al, olaylari iyi takip et kimler neler yazmis.

Burasi forum. Insanlar birbirleriyle fikir alisverisinde bulunur. Daha edepli yazismani beklerdim.
Her fırsatta bir tarafa vurmaya çalışan, ön yargılarının esiri olmuş kişiler de söz konusu olsa, böyle ifadeler kullanmak doğru değil, katılıyorum...

Kendimi kimsenin körü körüne biatçısı yahut aleyhtarı olarak görmemenin rahatlığıyla nadiren ölçüyü kaçırdığım oluyor. Kusura bakma lütfen...

Bu elif’e 15 milyon verilmesi canımı sıktı. Hayır hak etse kaça giderse gitsin umrumda olmaz. Çöp oğlu çöp ya kör müsünüz nesiniz anlamadım ki napoliler.

Eğri oturup doğru konuşalım ozan da 4 aylık topçuydu üstelik tonla hata da yaptı işte Avrupada gençlere bakış açısı farklı biraz.. Bana kalsaydı ozan da 11 etmezdi şok oldum transfer gerçekleşince saoulo Alanyada ki merihi takip edip bir ton para verdi mesela. . . Eljif de 5 milyonluk topçu gibi ama Avrupalının vardır bir bildiği zaten 18-19 yaşında azıcık kıpırdanan adama kapı 10dan açılıyor

Eğri oturup doğru konuşalım ozan da 4 aylık topçuydu üstelik tonla hata da yaptı işte Avrupada gençlere bakış açısı farklı biraz.. Bana kalsaydı ozan da 11 etmezdi şok oldum transfer gerçekleşince saoulo Alanyada ki merihi takip edip bir ton para verdi mesela. . . Eljif de 5 milyonluk topçu gibi ama Avrupalının vardır bir bildiği zaten 18-19 yaşında azıcık kıpırdanan adama kapı 10dan açılıyor

Ozan’la elif aynı örnekler değil hocam. Ozan sahada hata yapsa da iyi futbolcu olacağı çok açıktı. Yine hatalar yapacaktır ama sağlam bi defans. Bu elif bi orta sahanın yapması gereken hiçbir şeyi yapmıyor. Alan bilgisi yok, key pass yok, adam eksiltme, top kapma pek yok. Sadece koşuyor. Ben çok şaşırdım açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt