Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Radyospor ‏@radyosporcom 1 dk.1 dakika önce
Atınç Nukan, takım arkadaşları Massimo Bruno ve Dmitrii Skopintcev ile birlikte Almanca dersleri alıyor.

vay be adamlar futbolcularını sadece fiziksel olarak geliştirmiyor mental olarak da geliştiriyor bunun dışında günlük hayatlarını düzenlemeleri için de programlar yaptıklarını okumuştum

--------------Llorente---------------
Podolski----Sneijder--------Valencia--
-------Song------Selçuk----------
Telles----Semih---Chedjou--Ciriches
------------Muslera--------------

kadro ul-şükrü

bizim beynimizi yıkadılar arkadaşlar melo konusunda forumdaki bazı arkadaşlar buna katılmıyor melo gitsin diyor hepsine saygı duyuyorum ama inanın çok ararız bir tek alex song gelirse belki onu utturur ama diğerleri hepsi bana göre çöp melonun yanında !! hamurun mayası tuttu mu o yemek güzel olur futbolcu da takıma uyum sağladı mı tadından yenmez melo da öyle bir futbolcuydu bizim için :(

-------------------------Muslera---------------------------
Münir--------Chedjou------------Kaboul-----------Telles
------------------Yaya----------Medel---------------------
Robben------------------Sneijder------------------Poldi
--------------------------Huntelaar------------------------

:D :D

chedjou ve chiriches ortasahayı rahatlatır.topu oyuna çok iyi sokuyolar.chrichese dany diyen mallar var twitterda.alakası yok.bi kere danyde öyle teknik yok.

bizim beynimizi yıkadılar arkadaşlar melo konusunda forumdaki bazı arkadaşlar buna katılmıyor melo gitsin diyor hepsine saygı duyuyorum ama inanın çok ararız bir tek alex song gelirse belki onu utturur ama diğerleri hepsi bana göre çöp melonun yanında !! hamurun mayası tuttu mu o yemek güzel olur futbolcu da takıma uyum sağladı mı tadından yenmez melo da öyle bir futbolcuydu bizim için :(

Ama işte yapacak bir şey yok.Kimse Galatasaraydan büyük değil. Ona bakarsan Fener de Emreyi arayacak bence.. Bizim kadar olmasa da.

ilk kez ilk sayfada yerimi aldım. fazla mesajım olmuyabilir ama devamli takip ediyorum burasını. Ve belki ilk sayfada yer almam transferde uğurlu gelirim inşallah :)

-------------------------Muslera---------------------------
Münir--------Chedjou------------Kaboul-----------Telles
------------------Yaya----------Medel---------------------
Robben------------------Sneijder------------------Poldi
--------------------------Huntelaar------------------------

:D :D

kardeş bu dedigin kadro final oynar cl de :D bizimkilerin cesareti yetmez onları almaya :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt