Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zihniyet degismedigi sürece yabanci gelir gider fark etmez, sadece günü kurtarir ancak.

Önce takımdan çöpler gitmeli.Bunu ancak başarısızlıkta anlayacaklar sanırım.Burak Selçuk gibi ne olursa olsun torpilli adamların elinden bu rahatlığın alınması gerekli.Sabri de öyle... Bu konuda fener tüm çöpleri yolladı iyi yaptı

eğer beni germezseniz fenerbahçe fotoğrafı paylaşmam arkadaşlar.bi dahaki sefere forumu basan fenerlileri attırmak olsun işiniz.benle uğraşmayın.

Galatasarayda Trabzon tayfasının Bi ayrıcalıgı Var kimse Kolay Kolay yollayamaz Nasıl iş anlamadım zaten bunu onlar dokunulmazlıgı kaptılar her zman..

Bence en gec ekim yada kasim ayinda özür dileyerek aglaya aglaya gider.
Bu kafayla bu yasa kadar nasil yasamis hayret.:38573:

Evet evet bir de özür dileyerek değil mi? Olacak olacak ile gazla bu işin olmadığını anladım.Üzgünüm artık olmuyor. Her zaman kalbimde olacaksınız gibi klasik açıklamalar gelir...

Olum hamza hakani melonun yerinde oynatiriz demis ya lan ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o değilde van persieyi fener formasıyla görmek tuhaf.bu adam nasıl bu kadar düştü?fener ne lan?bu GS 'yın başındakilerin rezilliğidir.onu bizim almamız gerekiyodu.yazık.

Suan TrtSporda Bizim attigimiz golleri gösteriyorda, birsey farkettim.
Burak kendisi gol attiginda hunharca sevinirken, baskasi gol attiginda adamda hic tik yok. Hatta üzülüyormus gibi kollari felan düsüyor, herkes sevinmeye kosarken, o daha bende gitsemmi diye düsünür gibi duraksiyor hep.

Mesela Sneijderin Fenere 2. golünde bakin, neden sut attin diye kizarmis gibi bakiyor Sneijdere.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt