Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 356 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana ADS den beri izlediğim adamı Eskişehirin iki maçını izlemiş adamlar boşa gömmesin.

Eskişehir Melo bizdeyken dahil her maç ortasahada üstünlük sağladıusa sebebi Lawal

Lawal çok iyi adam bence mutlaka alınmalı yaşı genç adam genç abi maçın sonlarına doğru alırsın Donk veya selçukun birini 60 dan sonra ooynatırsın orta sahaya direnç katar ayıboğan. Gibi yıkılmıyor adam

Belki anlamak istemiyorsunuz ama UEFA konusunda sIkIntI yasiyoruz diye öyle 5-7 transfer yapamayiz yoksa hemen ceza'yi vururlar kulübe.

Yani gecin yedekleri, direk 11 oynayacak isimleri alalim.

Ya birak bu isler Taha her dönem ayni seyi yapiyorsun. Salih ve Veysel gibi adamlar icin de 'iyi yedek olur' diyip duruyordun sen ve bir cok kisi.

Gecin bu isleri, Galatasaray cöplügünüz degil sizin. Biraz vizyon sahibi olun.

Veyseli hiç istemedim ama Salihte haklısın

O zaman el mahkumdu Hakan yabancı sınırı da

arkanda Jem Çolak Jose Bilal varken Lawalden daha iyisini getirebileceğini inanıyomusun bu yönetimin? Aysal olsa aptallık ama arkaya bak cılızlar ordusu yani.

Ched Afrikaya gitse Denayer sakatlansa napcaz o zaman?

Lawal iyi yedek yaşı iyi free

Veyseli hiç istemedim ama Salihte haklısın

O zaman el mahkumdu Hakan yabancı sınırı da

arkanda Jem Çolak Jose Bilal varken Lawalden daha iyisini getirebileceğini inanıyomusun bu yönetimin? Aysal olsa aptallık ama arkaya bak cılızlar ordusu yani.

Ched Afrikaya gitse Denayer sakatlansa napcaz o zaman?

Lawal iyi yedek yaşı iyi free
Yahu UEFA yüzünden zaten kIsItlI bütce var, buna yilliklar da dahil.

Toure Aubameyang'a agir hakaret etmis yilin futbolcusu secildi diye.

Ulan hatirliyorum daha: Afrika Kupasi Gabon'da düzenlenirken forumda ben dahil bir kac kisi bu Aubame kimdi demistik, hemen göze carpmisti. O mac 2 gol atmisti, biri uzatmalarda. Simdi adam yilin futbolcusu.

E tamam da Lawal yıllık ne kadar isterki. İki tane gereksizimde postalayalım bi zahmet.

Dış transferi adam akıllı yapamıyoruz ama iç transferdede bi adam gitmedi.

Çift yönlü kuvvetli basan pres yapan kaç oyuncu bulabilirler ki
Kücük düsünme. Takimda cöpler var diye Galatasaray'a yakismayacak fazla cöpler isteme. Yoksa bu kulüpte hic temizlik olmaz. Bir cöp gider, digeri gelir.

Lawl mawal fln isi yok bu kulüpte Taha.

denayer stoper oldugu halde sabriden iki gömlek üstün cikti sag bek olarak, bu eleman bize dani alves gibi gelecek fark okadar olur yani

Ulan baslarim Lawaliniza Donkunuza Nakoulmaniza.

Bize direkt ilk 11 icin adam lazim, zaten elimizdeki cogu "ilk 11" oyuncusu rotasyon icin yeterli adamlar. Yasin'den tut Selcuk,Olcana kadar.

Takim resmen cöplük oldu ama hala yedek icin oyuncuya bakiyorsunuz. Yazin da Jem,Denayer,Bilal,Jose,Carole alindi yedek icin. Sonuc? Sampiyon takimin sampiyon oyunculari küsmesin diye adam almadigimiz icin bugünkü haldeyiz.

Siz hala devam edin yedek icin adam bakmaya. Sorun yedekte degil ilk 11 de arkadas.

Anlaşılmayan şey şu,Nakulma gibi adamlar açık alanda önünde boş alan buldu mu iş yapan atletik adamlar.Bunların oyun zekası o kadar yüksek değil,dar alanda hayvan gibi markaj yiyince apışıp kalıyorlar.

Kücük düsünme. Takimda cöpler var diye Galatasaray'a yakismayacak fazla cöpler isteme. Yoksa bu kulüpte hic temizlik olmaz. Bir cöp gider, digeri gelir.

Lawl mawal fln isi yok bu kulüpte Taha.

Valla küçük düşünmek zorundayı Dursun gitse İnan Kıraçın başka bi piyonu gelcek UEFA takımı olma yolunda ilerliyoruz.

Lawal o kadar gömülcek bi adam olmadığı gibi hiçbiri defansif olmayan ve asıl yeri libero olmayan Emre Jose ve Bilalden medet
ummak yerine Lawali isterim.

Bu herif her maç ligde Meloyu dahi en cok zorlayan adamdı.Daha genç free yapma sende sadece Eskişehirde diye böyle diyorsun adama ki anlıyorum hem Donk hem Lawal fazla ama Donka verilen bonservise Lawal iki seneden fazla yıllık oynar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt