Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 575 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enseyi karartmayın gençler, sol bek geldi, fermandan bir an önce düzelir inşallah, Tolga da sezon başındaki performansı versin yeter. Fatih hoca tecrübesi , fikstür avantajı olumlu şeyler. Orta saha kötü oldu tamam da bu ortaçağa ilk yarıda da patlamıştı, değişiklik iyidir bazen. Zevkini çıkarmakta bakın ikinci yarının, kötü biterse sezon dursun un oteli basarız, sıkmayın canınızı. Sadece transfer şampiyonluğu belirlemiyor, sevgiler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana ne yahu? Ben miyim yönetici? Ben çay eşliğinde maçını izleyen basit bi taraftarım. Bu takımın Scout ekibi yok mu? Hocanın hiç takip ettiği oyuncular yok mu? Bu bölge için görevlendirebileceğin menajerlerler yok mu? Sen öner nasıl bi mantık? Bas baya çapsızlıklarını örtmeye çalışmaktır bu.

7 gün hiç de kısa bi süre değil. İyi kötü orayı 6 ay götürebilecek kiralık 1 sol bek + 1 OS bulmaktan bahsediyoruz. Atomu parçalamaktan değil.

Devamını okumamışsın belli, sen uğraşma diye isim verdim zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DU5aWkHWkAI_yCe.jpg

Ndiaye KAP geldi

16 milyon euro + 15% sonraki satistan

yüzde 15 sonraki satıştan değil, satış karının yüzde 15'i yani diyelim 26ya satıldı 10un yüzde 15i yani 1.5 milyon euro vercekler...

Varsa bile kimsenin bayila bayila oraya buraya gidip uyduruk 2 inci lig maclarini izleme heveslisi olacagini sanmiyorum

mesela ben ilgiliyimdir , bodruma tatile gidiyorum orada sicagin gobeginde bodrumspor gazisehir macini izliyorum stadyumda

ama herkes boyle merakli hareketli olmaz , zannetmiyorum izlemeye gittiklerini bile .. cunku hakkaten sevilerek yapilacak is degil alt kademe adam izlemeye gitmek etmek
Ama izlenmesi gerekmiyo mu sence baska nasil az paraya oyuncu alip cok paraya saticaz

Bana ne yahu? Ben miyim yönetici? Ben çay eşliğinde maçını izleyen basit bi taraftarım. Bu takımın Scout ekibi yok mu? Hocanın hiç takip ettiği oyuncular yok mu? Bu bölge için görevlendirebileceğin menajerlerler yok mu? Sen öner nasıl bi mantık? Bas baya çapsızlıklarını örtmeye çalışmaktır bu.

7 gün hiç de kısa bi süre değil. İyi kötü orayı 6 ay götürebilecek kiralık 1 sol bek + 1 OS bulmaktan bahsediyoruz. Atomu parçalamaktan değil.
Sen çay eşliğinde maçını izleyen basit bir taraftarsın nereden biliyorsun 7 günde bunun mümkün olabileceğini?

7 günde Transfer listesi belirlemek, oyuncular ve kulüpler ile görüşüp, pazarlık yapıp, anlaşmak. Oyuncuyu getirmek son şartları konuşmak, sağlık kontrolünden geçirmek, imza attırmak vs kaldı ki ilk gittiğin adamdan olumlu dönemezsin genelde B planı, C planı için benzer süre harcarsın.

Transfer döneminden 1 ay önce planlama yapıp, 1 aylık sürede oyuncu alamayanları çok gördük o yüzden insafsızlığa gerek yok birine sövecekseniz transfer döneminin bitmesine 1 hafta kala takımı seçime götürenlere sövün.

Of onur baydin artik , mantiksiz mantiksiz konusup sonra ben mi yoneticiyim diyorsun

sana gecen de yazdim , bilim adami olunca isik hizina ulasabiliyor musun istedigin zaman ?

allah allah ne bicim adamsin ? Anlamiyor musun para yok diyoruz

karnin acsa yemek alabilmek icin aileni doyurmak icin odadaki dolabi da satarsin ama yeni dolap almazsin

devre arasi transferlerinde zaten isler zor , kimse kiralik birakmak istemiyor oyuncusunu , hala vir vir konusuyorsun

git cok parasi olan yoneticisi senin kriterlerini karsilayan bir takimi tut o zaman , baydin hakkaten

oyuncu gitmek istedi gitti , 16 milyon euro veren de cikinca bu parayla birikmis borclar odendi , anlamiyor musun

alinamiyor yerine cunku para yok .. allah allah ya

anla artik !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt