Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 573 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DU5VPS9WsAEkELI.jpg

Şu son dakikalarda dursun şerefsizine küfür etmeyen taraftar yoktur herhalde.
Şimdi önüme çıksa zaten tekme tokat dalardım o haine.

Ne mi bekliyorduk? Bu adamlar göreve geldiğinde transfer döneminin bitmesine kaç gün vardı? Yaklaşık 10 gün. Official olarak kaç gün vardı? Yaklaşık 7 gün. Biz 10 değil 7 günü ele alalım hadi. 2 as orta sahanın 1'i sakat iken, diğerini satıyorsun. Ne için? Biriken maaş ödemeleri var, hem de söz verilmiş. Ok diyelim ve bu kısmı geçelim. Sizin idrak edemediğiniz veya etmek istemediğiniz mevzu; Ndiaye'nin satılması değil. Fazlasıyla süren varken, yerine oyuncu almamaktır Şimdi bu adamlar, Nagatomo gibi 6 aylığına bi tane OS niye almadılar? Günler öncesinden bu adamı yollacağın kesin, ama yerine oyuncu bulmayı akıl edemiyorlar. Bunun mantıklı bi izahını yapar mısınız? Sen ve birkaç kişi millet Ndiaye gitti diye ortalığı yıkıyormuş gibi algı yapıyorsunuz. Oysa gerçekle zerre alakası yok bu durumun. Milletin sövdüğü şey belli. Siz orta saha tandeminin Ndiaye-Fernando'dan Selçuk-Tolga ikilisine düşeceğini normal karşılıyorsanız diyecek tek lafım yok zaten.

Tolga dan daha iyi performans verecek ve kiralık gelecek ve kiralık ücreti 1 m € olacak bir tane isim söyleyebilir misin? Belki aranmıştır ve bu profile uygun biri bulunamadığı için alınmamıştır. Tek atımlık kurşunumuz vardı belki ve Fatih hocaya göre orta saha sol beke göre daha tolere edilebilir olarak görülmüştür. Öyle bir algı var ki sanki chelsea den kante gelecekti 500 bin € ya da biz almadık. Sen uğraşma ben sana söyleyip alınabilecek en kaliteli isim bize Real Madrid den gelen Rodrigues ayarında olurdu, demek ki hoca Selçuk ve tolga yı bu profilin üzerinde gördü ve elzem olan sol beke yönlendi. Neyse çok şükür bitti transfer dönemi de kurtulduk, 15 maç kaldı, Fatih hoca gibi tecrübe ve fikstür avantajımız var, elimizden geldiğince destekleyecek olmazsa dursuna başarım küfürlü, yeni yönetime değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ManU nun taraftarı toplanmış bu kadar borç varken alexis e nasıl o kadar para verdiniz demiş(!) İşiniz muhasebecilik değilse bırakın şunu. Övdüğünüz takım yöneticileri negredo ya 4.150 net veriyor bonuslarla 5 olur. Takımın anasını ağlatan biz değiliz ve sen ağlayınca da borçlar ödenmeyecek. Ben başarılı olmasını istiyorum, başakşehir in eline topu verip gol yağdırıp sahaya gömüp geldiğiniz yere gidin demesini istiyorum. Ndiaye yi satınca borçların hepsi bitti mi yok anca faiz ödenir. Zamanında meira gitmeseydi kadıköy de uefa kupasını kaldırabilirdik.

Ne mi bekliyorduk? Bu adamlar göreve geldiğinde transfer döneminin bitmesine kaç gün vardı? Yaklaşık 10 gün. Official olarak kaç gün vardı? Yaklaşık 7 gün. Biz 10 değil 7 günü ele alalım hadi. 2 as orta sahanın 1'i sakat iken, diğerini satıyorsun. Ne için? Biriken maaş ödemeleri var, hem de söz verilmiş. Ok diyelim ve bu kısmı geçelim. Sizin idrak edemediğiniz veya etmek istemediğiniz mevzu; Ndiaye'nin satılması değil. Fazlasıyla süren varken, yerine oyuncu almamaktır Şimdi bu adamlar, Nagatomo gibi 6 aylığına bi tane OS niye almadılar? Günler öncesinden bu adamı yollacağın kesin, ama yerine oyuncu bulmayı akıl edemiyorlar. Bunun mantıklı bi izahını yapar mısınız? Sen ve birkaç kişi millet Ndiaye gitti diye ortalığı yıkıyormuş gibi algı yapıyorsunuz. Oysa gerçekle zerre alakası yok bu durumun. Milletin sövdüğü şey belli. Siz orta saha tandeminin Ndiaye-Fernando'dan Selçuk-Tolga ikilisine düşeceğini normal karşılıyorsanız diyecek tek lafım yok zaten.
Çok FM oynuyorsun sanırım hiç temas olmadan 7 günde transfer yapabilmek bile büyük başarı, dediğim gibi N'diaye gittikten sonra Terim muhtemelen Fernando,Donk, Selçuk, Tolga var orayı idare ederiz bir şekilde kalan günlerde düzgün birini bulamayız dedi. Fernando'nun olayı ya abartıldığı kadar uzun sürede dönmeyecek ya da bunu söylerken Fernando'nun dönüş süresinin kısa olduğu düşünülüyordu. 7 günde 2 isabetli transfer beklemek büyük haksızlık 30-40 günlük sürede devre arasında transfer yapılamıyorken hemde

Fernando şuan sağlamda olabilirdi ilk maçta sakatlansa ne halt yiyeceksin kadron derin değil bunu düzeltmek de 7 günde olmaz sezona böyle giriyorsan sıkıntı.

Saat başı bir yerden borç çıkıyor . :) Ben de idareten de olsa bir orta saha şart diye düşünüyorum ama ekonomik durumu da görmek lazım belli ki Nagatomo'yu bile almak lüks kaçmış.

ugur karakıllukçu bir programda söylemişti ne kadar dogru bilmiyorum ama anlattıgını söyliyim " tolga cigerci almanya'dan ayrılmak istemiyordu ,dursun ne kadar istiyosun diye sormuş nasılsa kabul etmezler diye düşünerek 2milyon euro demiş tolga ,dursun özbek de tamam demiş anlaşmışlar yoksa tolga türkiyeye gelmek istemiyormuş,ama 2 milyon euroya okey verildiğini duyunca koşa koşa gelmiş."

Dursun'u az cok taniyoruz hepimiz sonucta. Bu olayin gerceklesmis olma ihtimali yalan olma ihtimalinden daha yüksek.

Selcuk-Tolga ikilisi kotu, rezalet ama Ndiaye-Tolga ikilisi bizi sampiyon yapacak oyle mi ?

Selcuk zeki. Ndiaye beyinsiz.
Selcuk pilsiz-Ndiaye cigersiz.

Ama parasi odenen futbolcular bence daha buyuk katki saglayacak.

Iq mu ciger mi ??

Nagatomo'nun yıllık maaşı 1.5 milyon Euro imiş Interde. Yarım sezonluk parasını bir de iyi performans versin diye bonus vermişiz işte normal para.

Öğrenci halimle oturup herşeyi bırakıp futbolcu taraması mı yapıyım ? Paran yok belli az ücretli tanınmamış biri getireceksin alt liglerden gerekirse. Bu iş için uğraşanlarda sözde scout ekibinde yok mu bunun detaylı listesi ? Ben isim versem ne vermesem ne 35 dakika kalmış sezon gidiyor.

Ustat beni yanlis anlama da kim gidip brezilya fransa alt liglerini inceleyecek , angarya angarya isler

sen ben bile isim veremiyoruz bu kadar ilgiliyken .

M.Yasin Çakmak‏ @NajaLegionis

20+ milyon ₺ devletimize borç ödemesi, futbolcuların uzun zamandır ödenmeyen alacakları, personal maaşları, üstüne Serie A’da tonla maça çıkmış sol bek. 8 gün içerisinde yapılabilen bu arkadaşlar. Fernando’nun sakatlığı uzamasa kafam fazlasıyla rahat olacaktı da o biraz sıkıntı.

Nakit akışı ve güncel finansal tabloları istediğinde alamamanın sebebini hesapları açınca anlıyorsun, o dakikadan sonra yapacağın şey hasar kontrolü. Lütfen yönetimimize anlayış gösterin, Mayıs’a kadar aralıksız desteğe devam edin. Sadece 3.5 ay sabır.

İngiltere'de 2 saat sonra transfer dönemi bitiyor. Ndiaye neden hala açıklanmadı

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt