Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydın arkadaşlar iyi pazarlar herkese bu akşam güzel maç var Beşiktaş Trabzon maçı Mohamed bugün gelsin artık bir de hafta sonu KAP açıklanabiliyor mu Yedlin'i de aciklamaliyiz bir an önce son olarak İrfancan olayı var bugün netlik kazanır insallah bize gelir

Başakşehir, Yeni Malatyaspor’dan Youssouf Ndayishimiye için 2 milyon Euro + Azubuike + sonraki satıştan pay karşılığında prensip anlaşma sağladı.

@ertansuzgun

heriflerin de teklifi iyiymiş aga ya. alamayacağız gibi bunu. Salih Uçan'ı da Çağdaş Atan zorla kadro da tutacak sanırım sezon sonuna kadar. Bence savunması kuvvetli bi ortasaha büyük bi zorunluluk bizim için.

Yedlin ve İrfan da gelse yaza pek transfer hamlesi kalmıyor Falcao'yu Amerika'ya postalayıp Boupendza ve Hatay'la ile şimdiden anlaşmamız söz kesmemiz lazım Onyekuru ile Saracchi'nin bonservislerini almalıyız son olarak da Taylan'ın yanına/yerine bir 6 numara almalıyız Nakamba tarzında aslında yaza da yapılacak baya hamle varmış şimdi yazınca farkettim yerli oyunculardan Aytaç ve Salih ucan'i almalıyız Kaan ayhan olabilir Luyindama giderse bu sene şampiyon olur muyuz olmaz mıyız bilmiyorum ama son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacagimızdan eminim bu salı günü evimizde Başakşehir'i yenip önümüzdeki hafta sonu da Kadıköy'de Fenerbahçe'ye yenilmezsek beklenilen en iyi senaryo gerçekleşmiş olur bu 2 maçta 4 puan alırsak ibre bize dönmüş olur Beşiktaş ilerde takılacaktır

Yedlin ve İrfan da gelse yaza pek transfer hamlesi kalmıyor Falcao'yu Amerika'ya postalayıp Boupendza ve Hatay'la ile şimdiden anlaşmamız söz kesmemiz lazım Onyekuru ile Saracchi'nin bonservislerini almalıyız son olarak da Taylan'ın yanına/yerine bir 6 numara almalıyız Nakamba tarzında aslında yaza da yapılacak baya hamle varmış şimdi yazınca farkettim bu sene şampiyon olur muyuz olmaz mıyız bilmiyorum ama son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacagimızdan eminim bu salı günü evimizde Başakşehir'i yenip önümüzdeki hafta sonu da Kadıköy'de Fenerbahçe'ye yenilmezsek beklenilen en iyi senaryo gerçekleşmiş olur bu 2 maçta 4 puan alırsak ibre bize dönmüş olur Beşiktaş ilerde takılacaktır

Eğer Yedlin ve İrfan gelirse;

Yazın 1 forvet, 1 sağ açık, 1 cdm, 1 stoper ve Saracchi’nin durumuna göre 1 sol beke ihtiyacımız olacak.

Yapılmayacak işler değil. Luyindama ve Falcao gönderilirse kolay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt