Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın normal golü yok. Komple bir forvet oyuncusu. Şu ana kadar niye patlama yapmamış onu anlamadım. 5 mil. € + Ademi + Lemos ver gitsin. Kalan paraya Youssouf Ndayishimiye + Visca'ya gömelim. Visca işi Deniz + 5 mil. €'ya biter. Youssouf Ndayishimiye' de 2 mil. € + sonra ki satıştan %20'ye biter.
Bu fenerin başkanı da aynı taraftarı da bir forumda denk geldim ulan bu dünyada bizim ilgilendiğimiz futbolcu harici adam mı yok .Yusuf gibi binlerce futbolcu var .
Eziklik bunun adı .
Başakşehir ile FB kardeş takım gibi unutmayın mevlüt olayını Mehmet topal deniz turuc bunların arka bahçesi .Aykut da geldi şimdi tam yavru FB oldu .Vurup dusurmeliyiz başakşehir i

Hahahah
Yalçın Ayhan'a bak sen. Neymiş profesyonellikmiş
Yav adam mecbur mu istemediği yerde istemeye istemeye oynamaya , kariyerini mahvetmeye
Böyle saçma şey duymadım

Kendisi paragöz olduğu icin "hangi takima gitsem kariyerimde benim için daha faydalı olur? nerede daha fazla süre alabilirim? kendimi en çok hangi takimda gösterebilirim?" gibi kariyerinde böyle düşünceleri olmadığı için herkesi de kendi gibi zannediyor.

ali koç başkanlığındaki göksel gümüşdağ gibi galatasaraylı olmasına rağmen camiadan dışlandığı için düşman kesilen şahış ile hasan kartal adil gevrek gibi koyu fenerlilerin ve galatasaray nefretine boğulmuş pisliklerin oluşturduğu kutsal ittifakın projesi şu.

İrfan Can zorla fenere verilecek ayrıca irfan cana alternatif görülen malatyaspordan yusuf başakşehire verilerek galatasaraya çifte darbe vurulup bildiriden bu yana alenen açılmış haçlı seferinin dozu artacak.

İrfan Can direnirse başakşehir bırakmayacak karşımızdaki şer cephesi safları sıklaştırıken galatasaray osmanlı imparatorluğu gibi iç çatışmalarla bölünüyor işimiz zor bu yönetim ve ultraslan ile.:mad::mad::sopa:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt