Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız,kim ne derse desin dün hakkaten süper top oynamışız.

Bireysel performanslar bir yana,bizim formayı giyen aslan kesilmiş.O nasıl paslaşmalar öyle.

Bayıldım hayran kaldım.Real de tam kadroydu sahada.

Ligde böyle oynasak,ligi süpürürüz.

Ama adı Galatasaray işte bu takımın.Ligde başka avrupada başka.Kuruluşumuzdan beri böyle :)

burak giderse,hamza yine denge deyip,forvetimizi içimizden çıkarıcaz,kaleci eray forvet oynayacak derse,burak tabiki kalsın.

Ancak iyi forvet alacaklarını garanti ederlerse burakın gitmesine razı geliriz.

Tabi teklif edilen para da komik.

Kadrolarında carroll malı var.Kaç para verdiler.Fiyatına bak.Burak carrolldan bence kat kat iyidir.

Carroll,benim gözümde maldır guizadır,iorfadır.çok net

:happy::happy::happy::happy:

Bu haftada bişey çıkacagını sanmıyorum transferle ilgili.Yine son haftaya kaldı klasik.En sonunda Niasse kiralık gelecek.Umut öküzünden iyidir her şekilde.

Şu da var.Aslında durum tahmin ettiğimiz kadar da kötü değilmiş.Dün bunu gördük.

Sahada Ched Melo Burak yoktu.

Forvette,ne yazık umut vardı.Ona rağmen gol attık biz.şaka gibi.

herkes niasseye kızıyo da.Sırf umutu keseceğini düşünerek,niasse gelsin razıyım.Guiza gelsin kapımız açık.Ben oynıyim o da olur.

Siz oynayın o da olur.Ama umut oynamasın.Allah aşkına oynamasın.

Nasıl bizim formamızı giyer o adam.Nasıl yılda 3 trilyon para alır.Nasıl nasıl nasıl.

Yabancilar cok begenir Burak'i verin gitsin :D

Bu dursun naaptı bu paraları.Şampiyonluk kazançları,reklam gelirleri,forma satışları kombineler.nereye gittiki bu paralar?

yarsuvat söylemişti de inanmamıştım.Demiştiki ben cimriyimdir,ama dursunun cebinde akrep vardır.Hakkaten de öyleymiş.

Adam asgari ücretle bile transfer yapmıyor.

O sebeple bunlar burakın yerini de doldurmazlar.

Bu riski göze alamayız.Kalsın burak.

transfermarkt sitesinde şikebahçe bize kadro değeri olarak 40 milyon euroluk bir fark atmış.

Sence bu normal mi dursun?Madem parayı bu kadar seviyo,harcamıyosun,bari bu hesaba bak.

O transfermarkt degerleri arasindaki farki da alacagimiz sampiyonlukla yerle bir ederiz. Yeter ki 2-3 nokta transfer yapsinlar ve adam gibi basarak paslasarak oynayalim.

Cüneyt Tanman'ın dili açıldığına göre birileri baskıyla konuşturuyordu. Yani suç Hamza'dan çok yönetimde.. Aysal diye ağlayacağımız günler geliyor sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt