Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quintero alacakmış güya... ama alsak süper olur potansiyeli çok yüksek o çocuğun

3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne lanet bir transfer dönemi yaşıyoruz, kaç tane nöbet konusu değişti hâlâ adam akıllı oyuncu gelmedi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ve Tursun konuşmuş Nevzat Dindar a okuyup sinir olmayın, zatrn adam.Madrid e gidiyor kısa kollu gömlek üzerine kravat takmış, karizma yerlerde kim seçtirdiyse bu adamı Allahından bulsun, neymiş fener niye almamışmış ibrayı çok gerekli ise 17 milyon alıyormuş gomezde on alıyordu gördük,sabrinin maaşı düşükmüş ondan arttıtmışlar yok ağa Hamza saçma açıklamalar yapıyor ama sorunun başı bu herif

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balotelliyi alalım hem uygun hem kaliteli hem genc bu arad gunaydın

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan Yarmolenkoyu da 20 ye Everton almis. Merakla takip edecegim epl de ne yapacak? Ne kadar istemistim adami.
en çok istediğin adamdı :) bu yönetim olduğu müddetçe simit yiyen biri adana kebab baklava götüren birine baktığında ne hissederse bizde onu hissedeceğiz !!! anca yutkunarak elalemin transferlerini yazar dururuz !!!!!

en çok istediğin adamdı :) bu yönetim olduğu müddetçe simit yiyen biri adana kebab baklava götüren birine baktığında ne hissederse bizde onu hissedeceğiz !!! anca yutkunarak elalemin transferlerini yazar dururuz !!!!!

Cevo abi Unal Aysal yonetimi olsa bile alamazdi, ingiliz kulupler ile rekabet etmek cok zor o paralara.

Aynen. Sabri denen futbol ozurlusunun uzerine rakiplerin dalga dalga gelmesini bile baya engelleyebilirdi ama 20 de cok para. Soyle bi 10-12 ye alabilsek super is olurdu.

Bir de Evertona boyle takinca akillarinda kalmis tabi! :)
https://youtu.be/iB3ykV0Dex0

Hayal tabi dursun varken! :( :(

Son düzenleme:
Ya ne mal taraftarımız var arkadaş. Trt Sporu izliyordum, orada adamlar bizi konuşuyordu şimdiye kadar. Ne kadar yanlış yapıldıysa şampiyonluktan sonra birbir saydılar ve olabilecekleri söylediler ve Hamza+yönetimin ne kadar sınıfta kaldığını söylediler. Takımın hiç ışık vermediğini söylediler.

Yani tamamen haklılar dedikleri ile ama bizim biatcı taraftarlar adamlara küfür ediyor twitter dan. Moderatör diyordu birisi yazmış "siz kime hizmet ediyorsunuz niye hep eleştiriyorsunuz" diye.

Ulan biatcı herifler övülecek birşey mi var ortada?? Adamlar belki genelde Fenere meyilli bir kanal olabilir ama bizimle ilgili söyledikleri herşey 100% doğru!!!

Siz biatcıların siz şakşakcıların görmek istemediklerini konuşuyor adamlar, hayret birşeysiniz yahu. Ne mal ne gerizekalı insanlar var.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt